Zbiórka Na sztandar patrz! - zdjęcie główne

Na sztandar patrz!

262 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Hufiec ZHP Mysłowice niedługo będzie obchodził swoją 100 rocznicę "urodzin". Został bowiem powołany w roku 1923. W 1988 roku, po przeprowadzonej Kampanii Bohater, zdobył imię "Bojowników o Polskość Śląska". Rok 2019 jest więc rokiem szczególnym - bo nasz zbiorowy bohater 100 lat temu podjął walkę w I Powstaniu Śląskim! Uczcijmy to fundując hufcowi nowy sztandar.

W zeszłym roku zainaugurowano obchody rocznicowe hufca - 95-lecie powstania i 30-lecie nadania imienia. W ciągu tego roku odbyło się wiele przedsięwzięć mających na celu upowszechnienie historii mysłowickiego harcerstwa w środowisku zarówno naszym, harcerskim, jak i promowanie go na zewnątrz. Obchody kończą się wraz z rokiem harcerskim 2018/2019. Chcielibyśmy bardzo, żeby nowy sztandar był zwieńczeniem i namacalnym wynikiem naszych starań.

Sztandar towarzyszy nam na wszystkich ważnych świętach państwowych i miejskich oraz uroczystościach Hufca. Nosimy go z dumą i honorem. Uczy nas szacunku do tradycji. Od 30 lat, od kiedy hufcowi nadano imię, noszony jest z szarfą, na której widnieje napis "Bojownicy o Polskość Śląska". Najwyższa pora, żeby nasz Bohater znalazł miejsce na sztandarze, a nie tylko na dołączonej szarfie!

Chcemy godnie reprezentować harcerstwo z naszym nowym sztandarem. Jednak, żeby go zdobyć, potrzebna jest nam państwa pomoc. Koszt wyprodukowania nowego sztandaru, wraz z niezbędnymi akcesoriami (pokrowiec, drzewiec, stojak) to ok. 7500,00zł. Nasza organizacja nie jest przedsiębiorstwem nastawionym na zysk, nie jesteśmy więc w stanie sami sfinansować tego przedsięwzięcia. Dlatego zwracamy się z prośbą o Państwa wsparcie tą drogą! Dla osób, które zdecydują się nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu, przewidzieliśmy w ramach wdzięczności i podziękowań drobne upominki. 

Nawet najmniejsza wpłata jest dla nas ważna, dlatego upominki otrzyma każdy kto nas wesprze. W zależności od tego jak mocno jesteście Państwo w stanie nas wesprzeć, otrzymacie:

1,00 zł - 50,00 zł - list z podziękowaniem,

51,00 zł -100,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca,

101,00 zł - 200,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca i harcerski kubek,

201,00 zł - 500,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca, harcerski kubek oraz pamiątkowy spersonalizowany gwóźdź, który umieścimy na drzewcu naszego nowego sztandaru,

501,00 zł  i więcej - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca, harcerski kubek, pamiątkowy spersonalizowany gwóźdź, który umieścimy na drzewcu naszego nowego sztandaru oraz miano "Honorowego Przyjaciela Hufca ZHP Mysłowice".

Upominki będą wręczane do 6 tygodni po zakończeniu naszej zbiórki. Jednak, żeby przekazać Państwu podziękowania, prosimy o podanie danych do kontaktu przy wpłacie (e-mail, nr tel), abyśmy mogli to uczynić. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
262 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
monika rakowska - awatar
monika rakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Żak - awatar
Kamil Żak
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij