Zbiórka Na sztandar patrz! - miniaturka zdjęcia

Na sztandar patrz!

Zbiórka Na sztandar patrz! - zdjęcie główne

Na sztandar patrz!

262 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Hufiec ZHP Mysłowice niedługo będzie obchodził swoją 100 rocznicę "urodzin". Został bowiem powołany w roku 1923. W 1988 roku, po przeprowadzonej Kampanii Bohater, zdobył imię "Bojowników o Polskość Śląska". Rok 2019 jest więc rokiem szczególnym - bo nasz zbiorowy bohater 100 lat temu podjął walkę w I Powstaniu Śląskim! Uczcijmy to fundując hufcowi nowy sztandar.

W zeszłym roku zainaugurowano obchody rocznicowe hufca - 95-lecie powstania i 30-lecie nadania imienia. W ciągu tego roku odbyło się wiele przedsięwzięć mających na celu upowszechnienie historii mysłowickiego harcerstwa w środowisku zarówno naszym, harcerskim, jak i promowanie go na zewnątrz. Obchody kończą się wraz z rokiem harcerskim 2018/2019. Chcielibyśmy bardzo, żeby nowy sztandar był zwieńczeniem i namacalnym wynikiem naszych starań.

Sztandar towarzyszy nam na wszystkich ważnych świętach państwowych i miejskich oraz uroczystościach Hufca. Nosimy go z dumą i honorem. Uczy nas szacunku do tradycji. Od 30 lat, od kiedy hufcowi nadano imię, noszony jest z szarfą, na której widnieje napis "Bojownicy o Polskość Śląska". Najwyższa pora, żeby nasz Bohater znalazł miejsce na sztandarze, a nie tylko na dołączonej szarfie!

Chcemy godnie reprezentować harcerstwo z naszym nowym sztandarem. Jednak, żeby go zdobyć, potrzebna jest nam państwa pomoc. Koszt wyprodukowania nowego sztandaru, wraz z niezbędnymi akcesoriami (pokrowiec, drzewiec, stojak) to ok. 7500,00zł. Nasza organizacja nie jest przedsiębiorstwem nastawionym na zysk, nie jesteśmy więc w stanie sami sfinansować tego przedsięwzięcia. Dlatego zwracamy się z prośbą o Państwa wsparcie tą drogą! Dla osób, które zdecydują się nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu, przewidzieliśmy w ramach wdzięczności i podziękowań drobne upominki. 

Nawet najmniejsza wpłata jest dla nas ważna, dlatego upominki otrzyma każdy kto nas wesprze. W zależności od tego jak mocno jesteście Państwo w stanie nas wesprzeć, otrzymacie:

1,00 zł - 50,00 zł - list z podziękowaniem,

51,00 zł -100,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca,

101,00 zł - 200,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca i harcerski kubek,

201,00 zł - 500,00 zł - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca, harcerski kubek oraz pamiątkowy spersonalizowany gwóźdź, który umieścimy na drzewcu naszego nowego sztandaru,

501,00 zł  i więcej - list z podziękowaniem, pamiątkowy "gadżet" z logo hufca, harcerski kubek, pamiątkowy spersonalizowany gwóźdź, który umieścimy na drzewcu naszego nowego sztandaru oraz miano "Honorowego Przyjaciela Hufca ZHP Mysłowice".

Upominki będą wręczane do 6 tygodni po zakończeniu naszej zbiórki. Jednak, żeby przekazać Państwu podziękowania, prosimy o podanie danych do kontaktu przy wpłacie (e-mail, nr tel), abyśmy mogli to uczynić. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
262 zł z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
monika rakowska - awatar
monika rakowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamil Żak - awatar
Kamil Żak
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij