Udar mózgu to nie wyrok!

owner

Monika

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Szymon był zdrowy... do pewnego dnia...

Kochani! Szymon był normalnym człowiekiem aż do feralnego popołudnia, kiedy wyszedł z psem na spacer i dostał na dworze udaru niedokrwiennego mózgu, a lawina chorób zaczęła się otwierać jak bańka mydlana -  paraliżem lewostronnym, po dwóch zatorach płucnych, astmą oskrzelową, padaczką, zespołem antyfosfolipidowym, hipertrójglicerydemią, a także ma zerwane ścięgna barku lewego przez rehabilitanta w szpitalu podczas rehabilitacji. Doszły problemy z nerkami lekarze boją się mu zrobić biopsji, gdyż może wystąpić zagrożenie życia.

Photo

Chciałbym pomóc mojej żonie...

Nazywam się Szymon, mam 47 lat. Jestem niepełnosprawny w znacznym stopniu, a to rzutuje na całe moje życie. Pomimo tego, że trochę inaczej, bo często muszę korzystać z pomocy mojej kochanej żony Moniki i innych, to żyję normalnie i aktywnie. Wszystko, co robię jest trudniejsze do realizacji niż dla ludzi sprawnych, ale walczę i cieszę się się życiem ze wszystkich osiągnięć. Moim marzeniem jest pomóc mojej kochanej żonie w codziennych pracach domowych jednak nie jest to takie łatwe.

Photo

Potrzebuję rehabilitacji i wsparcia

Do normalnego funkcjonowania potrzebuję rehabilitacji, która umożliwi mi powolny, ale skuteczny powrót do zdrowia. Oprócz tego dochodzą najzwyklejsze codzienne potrzeby. Ja nie jestem jeszcze w stanie chodzić do pracy, moja żona stara się jak może, jednak w tym momencie nie jesteśmy w stanie pokryć z żoną wszystkich kosztów... Wszystkie zebrane pieniądze na tej zbiórce zostaną przekazane na moje subkonto w Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro.

Bardzo prosimy o najmniejsze nawet wsparcie! Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni!

owner

Monika

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

  • Avatar Anonimowy Darczyńca
    1
    Anonimowy Darczyńca
  • Avatar Beata
    150
    Beata

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę