Monika - awatar

Monika

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Udar mózgu to nie wyrok

Szymon był zdrowy... do pewnego dnia...

Kochani! Szymon był normalnym człowiekiem aż do feralnego popołudnia, kiedy wyszedł z psem na spacer i dostał na dworze udaru niedokrwiennego mózgu, a lawina chorób zaczęła się otwierać jak bańka mydlana -  paraliżem lewostronnym, po dwóch zatorach płucnych, astmą oskrzelową, padaczką, zespołem antyfosfolipidowym, hipertrójglicerydemią, a także ma zerwane ścięgna barku lewego przez rehabilitanta w szpitalu podczas rehabilitacji. Doszły problemy z nerkami lekarze boją się mu zrobić biopsji, gdyż może wystąpić zagrożenie życia.

Zdjęcie opisu zbiórki Udar mózgu to nie wyrok

Chciałbym pomóc mojej żonie...

Nazywam się Szymon, mam 47 lat. Jestem niepełnosprawny w znacznym stopniu, a to rzutuje na całe moje życie. Pomimo tego, że trochę inaczej, bo często muszę korzystać z pomocy mojej kochanej żony Moniki i innych, to żyję normalnie i aktywnie. Wszystko, co robię jest trudniejsze do realizacji niż dla ludzi sprawnych, ale walczę i cieszę się się życiem ze wszystkich osiągnięć. Moim marzeniem jest pomóc mojej kochanej żonie w codziennych pracach domowych jednak nie jest to takie łatwe.

Zdjęcie opisu zbiórki Udar mózgu to nie wyrok

Potrzebuję rehabilitacji i wsparcia

Do normalnego funkcjonowania potrzebuję rehabilitacji, która umożliwi mi powolny, ale skuteczny powrót do zdrowia. Oprócz tego dochodzą najzwyklejsze codzienne potrzeby. Ja nie jestem jeszcze w stanie chodzić do pracy, moja żona stara się jak może, jednak w tym momencie nie jesteśmy w stanie pokryć z żoną wszystkich kosztów... Wszystkie zebrane pieniądze na tej zbiórce zostaną przekazane na moje subkonto w Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro.

Bardzo prosimy o najmniejsze nawet wsparcie! Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni!

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Monika - awatar

  Monika

  18.02.18
  18.02.18

  Kochani w dniu 9-02-2017 Szymon moja Myszeczka dostała mikro udaro i ataku hipoglikemii przebywał w szpitalu Kolejowym w Pruszkowie potrzebna pomoc w rehabilitacji

  Zdjęcie aktualności 12 197

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.18
  19.02.18

  Powodzenia :)

Monika - awatar

Monika

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Beata - awatar
150
Beata

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.