Zbiórka STOPEM Dookoła ŚWIATA - zdjęcie główne

STOPEM Dookoła ŚWIATA

5 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Błaszkiewicz - awatar

Filip Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Witam was Kochani serdecznie!

Jesteśmy zwariowaną parą studentów z Poznania, którzy planują spełnić swoje największe marzenie i wyruszyć autostopem, shipstopem, lotostopem DOOKOŁA ŚWIATA. Aby zrealizować to marzenie niezbędna jest wasza Pomoc w formie przyłączenia się do zbiórki.

Wszystko zacznie się w Poznaniu i skończy się w Poznaniu ! 


Mamy za sobą zrealizowane już wyprawy na Wyspy Karaibskie, USA oraz caaaaaałą Europę brakuje tylko przysłowiowej wisienki na torcie. Potrafimy wspierać kreatywne projekty na rzecz podróżowania oraz spontanicznych przygód. Relacjonujemy nasze wszystkie przygodny na Instagramie @fblaszkiewicz @mightdreams oraz Youtube :) 

Póki co jesteśmy tylko biednymi studentami, bez stałego źródła dochodu, dlatego też niemożliwe jest sfinansowanie wyprawy z własnej kieszeni. To powoduje, że jeszcze bardziej chcemy pokazać, że razem możemy wiele zdziałać. Polacy wielokrotnie udowadniali, że potrafią wspierać kreatywne projekty z naszym udziałem. My chcemy być tego kolejnym dowodem. Poniżej przedstawiamy naszą morderczą wyprawę którą zaplanowaliśmy na 2018r. Będzie nam niezmiernie miło jeśli udałoby się nam zebrać w/w kwotę. Będzięmy rozgłaśniać nasz wyjazd na wszystkich forach internetowych, od telewizji po gazetę :)Filip Błaszkiewicz, Wiktoria Dąbek Pozdrawiają :)

Z zamiłowania do turystyki

Po podrózy...

...wydamy książke

Podróżować to życ :)

c.d.n. :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Błaszkiewicz - awatar

Filip Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Paweł Lato - awatar
Paweł Lato
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
nadobry poczatek :) - awatar
nadobry poczatek :)
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij