Zbiórka STOPEM Dookoła ŚWIATA - zdjęcie główne

STOPEM Dookoła ŚWIATA

5 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Błaszkiewicz - awatar

Filip Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Witam was Kochani serdecznie!

Jesteśmy zwariowaną parą studentów z Poznania, którzy planują spełnić swoje największe marzenie i wyruszyć autostopem, shipstopem, lotostopem DOOKOŁA ŚWIATA. Aby zrealizować to marzenie niezbędna jest wasza Pomoc w formie przyłączenia się do zbiórki.

Wszystko zacznie się w Poznaniu i skończy się w Poznaniu ! 


Mamy za sobą zrealizowane już wyprawy na Wyspy Karaibskie, USA oraz caaaaaałą Europę brakuje tylko przysłowiowej wisienki na torcie. Potrafimy wspierać kreatywne projekty na rzecz podróżowania oraz spontanicznych przygód. Relacjonujemy nasze wszystkie przygodny na Instagramie @fblaszkiewicz @mightdreams oraz Youtube :) 

Póki co jesteśmy tylko biednymi studentami, bez stałego źródła dochodu, dlatego też niemożliwe jest sfinansowanie wyprawy z własnej kieszeni. To powoduje, że jeszcze bardziej chcemy pokazać, że razem możemy wiele zdziałać. Polacy wielokrotnie udowadniali, że potrafią wspierać kreatywne projekty z naszym udziałem. My chcemy być tego kolejnym dowodem. Poniżej przedstawiamy naszą morderczą wyprawę którą zaplanowaliśmy na 2018r. Będzie nam niezmiernie miło jeśli udałoby się nam zebrać w/w kwotę. Będzięmy rozgłaśniać nasz wyjazd na wszystkich forach internetowych, od telewizji po gazetę :)Filip Błaszkiewicz, Wiktoria Dąbek Pozdrawiają :)

Z zamiłowania do turystyki

Po podrózy...

...wydamy książke

Podróżować to życ :)

c.d.n. :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Błaszkiewicz - awatar

Filip Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Paweł Lato - awatar
Paweł Lato
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
nadobry poczatek :) - awatar
nadobry poczatek :)
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij