
23.03.2026
Kochani ❤️
Zespół Downa to nie katar, który minie po tygodniu czy dwóch. To coś, co zostaje z nami na całe życie. Dlatego nasza walka i codzienna praca o rozwój Sofii nie kończy się – ona trwa każdego dnia.
Cały czas będą prowadzone licytacje i zbiórki. Zbieramy przede wszystkim na turnusy logopedyczne i neurologopedyczne, konsultacje oraz specjalistyczną opiekę.
Jak sami wiecie, na NFZ często czeka się miesiącami – pół roku, siedem, osiem, a czasem nawet rok. A my nie zawsze mamy tyle czasu… czasem liczą się dni i tygodnie.
Sofia nadal ma obniżone napięcie mięśniowe, dlatego trzy razy w tygodniu uczestniczy w rehabilitacji. Jest też pod opieką wielu specjalistów: kardiologa, neurologa, neurologopedy, okulisty i dietetyka.
Dzięki Wam możemy działać szybciej. Możemy nie czekać w kolejkach. Możemy dawać Sofii szansę na lepszy rozwój tu i teraz.
Dziękujemy, że jesteście z nami. Każde udostępnienie, każda licytacja i każda złotówka mają ogromne znaczenie 🤍
Dziękujemy bardzo za wasze wsparcie, pomoc i serce❤❤❤❤❤
3.11.2025
Dziękuję z całego serca za każdą złotówkę przekazaną na Sofi 💛
Każdy grosz to dla nas realna pomoc.
Sofi codziennie walczy o lepsze jutro – ma opóźnienia neurologiczne, potrzebuje stałych rehabilitacji, terapii i wsparcia specjalistów. To są ogromne koszty… a Wasze wsparcie sprawia, że możemy działać dalej.
Dziękuję każdej osobie, która dorzuciła swoją cegiełkę.
Dziękuję tym, którzy udostępniają, komentują, wspierają.I
pamiętajcie – zbiórki trwają cały czas.
Tak jak wspomniałam… Zespół Downa nie ma końca, potrzeby też się nie kończą.
Każde serce, każda wpłata ma znaczenie.
Dziękuję. 💛🫶
6.09.2025
Kochani, Sofia ma 2 latka i zespół Downa. Każdego dnia potrzebuje wsparcia wielu specjalistów – logopedy, okulisty, neurologa, neurologopedy, kardiologa i endokrynologa. Niestety kolejki na NFZ ( nie oszukujemy się) są czasami bardzo odległe, a dla Sofii każdy miesiąc jest niezwykle ważny w jej rozwoju.
Dlatego nasza zbiórka zostaje z nami na dłużej.
Zespół Downa to codzienność, która nie kończy się jutro, za tydzień, za rok czy dwa– to droga, która trwa całe życie. Bez Waszej pomocy nie mogłybyśmy myśleć o turnusach rehabilitacyjnych i turnusach logopedycznych, które są dla Sofii ogromną szansą na rozwój i naukę nowych umiejętności.
Pieniądze zebrane podczas zbiórki będą również przeznaczone na potrzebny sprzęt, leki oraz wizyty u specjalistów.
Za każdą pomoc, jaką do tej pory otrzymałyśmy, jestem ogromnie wdzięczna. To dzięki Wam Sofia ma szansę na lepszy start i krok po kroku walczy o swoją przyszłość. Każde wsparcie, nawet najmniejsze, ma dla nas ogromne znaczenie.
Chciałabym podziękować również za pomoc jaką uzyskałam dla Nathana- jesteście niesamowici🫶❤️
Dziękuję
29.08.2025
Ciężko jest prosić o pomoc, ale jako mama chwytam się wszystkiego, co tylko możliwe, by zapewnić moim dzieciom to, czego potrzebują.
Nathan ma jeszcze do przejścia badania, które pomogą mu w życiu codziennym jak i nauce - która już tuż tuż.
Natomiast Sofi ma Trisomie21 i wymaga regularnych turnusów rehabilitacyjnych, konsultacji specjalistycznych oraz wielu dodatkowych działań wspierających jej rozwój. Niestety, wszystkie te formy terapii i opieki wiążą się z dużymi kosztami, które znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe.
Dlatego kolejny raz proszę o pomoc.
23.07.2025
Dziękuję z całego serca za każdą złotówkę i każde wsparcie! ❤️
Dzięki Wam udało się już tak wiele, ale niestety… Po ponownych konsultacjach okazało się, że Nathan potrzebuje rozszerzonych badań neurologicznych.
Ze względu na to, że muszą być wykonane do końca wakacji, nie mamy innego wyjścia – musimy iść prywatnie.
Dlatego kwota zbiórki została podwyższona o 500 zł.
Wiem, że proszę kolejny raz, ale każdy gest pomocy to dla nas ogromna nadzieja.
Dziękuję Wam z całego serca za zrozumienie, wsparcie i dobre słowo! 🙏💙
___________________________________________
Zbieramna diagnostykę neurologiczną i badania dla mojego synka Nathana – 8 lat
Nazywam się Justyna i jestem mamą ośmioletniego Nathana – cudownego, wrażliwego chłopca, który od dłuższego czasu zmaga się z problemami neurologicznymi.
Objawy są coraz bardziej niepokojące – dlatego konieczne są pilne badania, w tym EEG głowy, badania krwi (m.in. tarczyca, witamina D), badanie słuchu oraz szybka i regularna opieka neurologa dziecięcego.
📅 7 lipca byliśmy już na pierwszej prywatnej wizycie neurologicznej – koszt: 250 zł.
To dopiero początek diagnostyki, a przed nami kolejne wydatki, na które niestety brakuje mi środków.
Jest mi bardzo ciężko prosić o pomoc, ale przy takich wydatkach już nie mam wyjścia.
Jeśli nie zdecydujemy się na prywatną diagnostykę, terminy w ramach NFZ są okropne — jedne badania mamy wyznaczone dopiero na luty, inne na styczeń, a przy dobrych wiatrach na grudzień.
Nathan ma również problemy z koncentracją w szkole, co przekłada się na słabe oceny i kolosalne braki w nauce.
Trzeba jak najszybciej wykluczyć lub zdiagnozować wszystkie przyczyny, by mu pomóc.
Dlatego proszę o pomoc – każda złotówka przybliża nas do celu.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na:
✔️ EEG głowy,
✔️ badania słuchu,
✔️ kolejne prywatne wizyty u neurologa,
✔️ badania krwi (tarczyca, witamina D i inne),
✔️ dalszą diagnostykę, jeśli będzie konieczna.
Każda wpłata, każde udostępnienie i każde dobre słowo są dla mnie ogromnym wsparciem.
Z całego serca dziękuję za pomoc.
Justyna – mama Nathana 💙
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Justyna
Dużo zdrówka dla małej Sofii i mamy Justyny, a także wytrwałości i sił każdego dnia. Pozdrawiam ciepło ♥️
Justyna Kirouane - Organizator zbiórki
Dziękujemy bardzo❤
Izabela
💖🌸
Klaudia D
Zdrowia 😘
Justyna Kirouane - Organizator zbiórki
Dziękuję bardzo 🫶💚
Ewelina
Powodzenia Sofii ❤️ i zdrówka dla ciebie i wiele sił dla mamy
Justyna Kirouane - Organizator zbiórki
Dziękujemy bardzo, za każde wsparcie i wpłatę. 🫶❤️
a.zetka
Zdrówka, szkraby!
Justyna Kirouane - Organizator zbiórki
Dziękuję 🫶