
Witam potrzebuje pomocy w sprawie pieluch mleka i jedzenia dla moich dzieci niestety mamy ciężki okres i nie stac nas na potrzeby dla naszych dzieci ile mozemy tyle kupujemy.Ja niestety sam pracuje ale mało zarabiam żeby utrzymać rodzine w dodatku wynajmowanym mieszkaniu co za chwilę bedzie czynsz i najem do zapłaty prosił bym o pomoc chociaż dobre te 50zł na mleko.Dziekuje wszystkim którzy pomogą nam.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!