Zbiórka Wydawnictwa językowe - zdjęcie główne

Wydawnictwa językowe

6 611 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Jóźwiak - awatar

Jan Jóźwiak

Organizator zbiórki

Jestem osobą prywatną, emerytem, zajmuję się historią języka. Tworzę słownik języka środowiskowego. Jest to mój plan na spełnienie zamiarów od lat. Wydanie w dobrej edytorsko książce będzie moim sukcesem. Część kosztów poniosę z własnych oszczędności, ale dobre wydanie kosztuje.

Moja nieobecność nie wyniknęła z zaniedbania. Po pierwsze staram się znaleźć korzystną propozycję wydawniczą. Po drugie, na 3 tygodnie znalazłem się w szpitalu, mogę tylko powiedzieć, że nerki bardzo bolą. Po trzecie zaś, zainteresowanie wydaniem słownika przekroczyło moje wyobrażenia. Mam prośby o przesłanie go z dedykacją od wielu osób. Więc muszę powiększyć nakład. Wszystkim oświadczam, że otrzymają Słownik mojego autorstwa bezpłatnie, jestem myśliwym od 62 lat, język łowiecki jest od lat w kręgu naszych rodzinnych zainteresowań, prowadzę Klub Miłośników Języka i Literatury Łowieckiej. Do Słownika będzie dołączony tomik wierszy oraz Biuletyn Klubu. Nawet jeśli braknie nakładu, będzie dodruk. Dlatego też apeluję o dalsze wpłaty na POMAGAM.pl, umożliwią mi wydanie dużego nakładu. Powtarzam dla tych, którzy dotąd nie otrzymywali naszych wydawnictw: będę bezpłatnie rozsyłał jak dotąd to robiłem wydawnictwa Klubu! Darz bór!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jan Jóźwiak - awatar

  Jan Jóźwiak

  30.05.2023
  30.05.2023

  Szanowni Państwo! Wszyscy, którzy przysłali mi adresy otrzymali Nowy słownik łowiecki, Biuletyn Klubu Miłośników Języka i Literatury Łowieckiej 2023 oraz tomik wierszy Bajki i Prawdy. Mogę jeszcze chętnym przesłać wydawnictwa, są dostępne. Całkowity koszt tych wydawnictw wyniósł: druk słownika 4800,00 zł, druk Biuletynu 2100,00 zł, druk tomiku 3000,00 zł, koszty przesyłki pocztowej 1100,00 zł. Razem 11000, zł. Zebrano 6611,00 zł, z czego potrącono przez Pomagam.pl 496,00 zł, wypłacono 6115,00 zł. Pozostałą sumę do pokrycia kosztów wydawnictw zapewniono ze środków własnych. Wszystkim darczyńcom składam serdeczne podziękowania za ofiarność. Na tym zbiórkę kończymy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2023
  07.04.2023

  Darzbór!

 • Weronika Więckowska - awatar

  Weronika Więckowska

  15.02.2023
  15.02.2023

  Wspaniały pomysł. <3

  • Jan Jóźwiak - awatar

   Jan Jóźwiak - Organizator zbiórki

   15.02.2023
   15.02.2023

   Dziękuję, mam nadzieję, że tak!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  😀 Nie mogę się doczekać lektury 😀 Życzę zdrowia i realizacji marzeń z publikacja. Darz Bór 🐗🦌🌳🌲

 • Aneta Frącczak - awatar

  Aneta Frącczak

  10.02.2023
  10.02.2023

  Darz Bór 🌲📯🌲

  • Jan Jóźwiak - awatar

   Jan Jóźwiak - Organizator zbiórki

   14.02.2023
   14.02.2023

   Darz bór! Wysyłka w toku!

 • Marcin Sendal - awatar

  Marcin Sendal

  19.09.2022
  19.09.2022

  Darz Bór!

6 611 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Jóźwiak - awatar

Jan Jóźwiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Andrzej Kujawa - awatar
Andrzej Kujawa
200
Dawid Robakowski - awatar
Dawid Robakowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra Matulewska - awatar
Aleksandra Matulewska
30
Maciej Sebastianka - awatar
Maciej Sebastianka
20
Maciej Sebastianka - awatar
Maciej Sebastianka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Weronika Więckowska - awatar
Weronika Więckowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij