Zbiórka Wydawnictwa językowe - zdjęcie główne

Wydawnictwa językowe

6 231 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Jóźwiak - awatar

Jan Jóźwiak

Organizator zbiórki

Jestem osobą prywatną, emerytem, zajmuję się historią języka. Tworzę słownik języka środowiskowego. Jest to mój plan na spełnienie zamiarów od lat. Wydanie w dobrej edytorsko książce będzie moim sukcesem. Część kosztów poniosę z własnych oszczędności, ale dobre wydanie kosztuje.

Moja nieobecność nie wyniknęła z zaniedbania. Po pierwsze staram się znaleźć korzystną propozycję wydawniczą. Po drugie, na 3 tygodnie znalazłem się w szpitalu, mogę tylko powiedzieć, że nerki bardzo bolą. Po trzecie zaś, zainteresowanie wydaniem słownika przekroczyło moje wyobrażenia. Mam prośby o przesłanie go z dedykacją od wielu osób. Więc muszę powiększyć nakład. Wszystkim oświadczam, że otrzymają Słownik mojego autorstwa bezpłatnie, jestem myśliwym od 62 lat, język łowiecki jest od lat w kręgu naszych rodzinnych zainteresowań, prowadzę Klub Miłośników Języka i Literatury Łowieckiej. Do Słownika będzie dołączony tomik wierszy oraz Biuletyn Klubu. Nawet jeśli braknie nakładu, będzie dodruk. Dlatego też apeluję o dalsze wpłaty na POMAGAM.pl, umożliwią mi wydanie dużego nakładu. Powtarzam dla tych, którzy dotąd nie otrzymywali naszych wydawnictw: będę bezpłatnie rozsyłał jak dotąd to robiłem wydawnictwa Klubu! Darz bór!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jan Jóźwiak - awatar

  Jan Jóźwiak

  09.03.2023
  09.03.2023

  Z podziękowaniem dla wszystkich, którzy pomogli w wydaniu słownika. Jeśli ktoś nie podał jeszcze adresu, bo nie wszystkie mam na liście, proszę o wiadomość na mail: [email protected]; lub w wiadomości na FB.
  Muszę z radością napisać, że otrzymałem wiele pochlebnych opinii nie tylko o jego zawartości, ale także o wyglądzie edytorskim. Sprawia to wielką satysfakcję. W dalszym ciągu wysyłam listy na podane adresy! Darz bór!

Komentarze


 • Weronika Więckowska - awatar

  Weronika Więckowska

  15.02.2023
  15.02.2023

  Wspaniały pomysł. <3

  • Jan Jóźwiak - awatar

   Jan Jóźwiak - Organizator zbiórki

   15.02.2023
   15.02.2023

   Dziękuję, mam nadzieję, że tak!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  😀 Nie mogę się doczekać lektury 😀 Życzę zdrowia i realizacji marzeń z publikacja. Darz Bór 🐗🦌🌳🌲

 • Aneta Frącczak - awatar

  Aneta Frącczak

  10.02.2023
  10.02.2023

  Darz Bór 🌲📯🌲

  • Jan Jóźwiak - awatar

   Jan Jóźwiak - Organizator zbiórki

   14.02.2023
   14.02.2023

   Darz bór! Wysyłka w toku!

 • Marcin Sendal - awatar

  Marcin Sendal

  19.09.2022
  19.09.2022

  Darz Bór!

6 231 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jan Jóźwiak - awatar

Jan Jóźwiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Maciej Sebastianka - awatar
Maciej Sebastianka
20
Maciej Sebastianka - awatar
Maciej Sebastianka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Weronika Więckowska - awatar
Weronika Więckowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna - awatar
Anna
100
Aneta Frącczak - awatar
Aneta Frącczak
100
Gala Łukasz - awatar
Gala Łukasz
20
Krzysztof Szpetkowski - awatar
Krzysztof Szpetkowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij