Zbiórka Rehabilitacja dlaTymusia - zdjęcie główne

Rehabilitacja dlaTymusia

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Śmiguś - awatar

Anna Śmiguś

Organizator zbiórki

Tymoteusz urodził się jako wcześniak, wszystko szło w dobrym kierunku,aż do monentu kiedy w 14 dobie po urodzeniu dowiedziałam się że u mojego synka wystąpił wylew III stopnia, który jak się okazało pozostawił trwały ślad w rozwoju dziecka.  Obecnie zmagamy się z porażeniem mózgowym, niedowładem czterokończynowym spastycznym. Tymuś nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i nie mówi..porozumiewa się z nami pokazując oczkami, bo na szczęście wszystko rozumie co się wokół niego dzieje. Tylko intensywna rehabilitacja, logopeda, terapia sensoryczna, turnusy rehabilitacyjne, ćwiczenia na odpowiednich sprzętach pozwala na utrzymanie prawidłowych postaw ciała, niwelowanie przykurczy, rozwój mowy jak i lepszy rozwój ogólny psychomotoryczny. Zebrane środki zostaną w pełni przeznczone na rehabilitacje Tymcia i pomoce edukacyjne, które są mu potrzebne w codziennym funkcjonowaniu...liczy się każda złotówka, za kótrą będziemy ogromnie wdzięczni, a Tymuś może podziękować tylko i aż każdym zrobionym kroczkiem i postępem w swoim  rozwoju....Dziękujemy serdecznie....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.03.2017
    10.03.2017

    <3

10 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Śmiguś - awatar

Anna Śmiguś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij