Regionalne  Centrum  Wolontariatu „Centerko” to grupa ludzi z pasją, pomysłem i żyłką dopomagania innym. Rocznie w działania angażuje się blisko 350 osób, którzy przeznaczają ok. 8 tys godzin na działania społeczne. To nasi, łódzcy wolontariusze!!!! 

Teraz chcemy zrobić coś dla nich –zorganizować wydarzenie, podczas którego będą mogli się spotkać, pobawić, zintegrować i porozmawiać o tym, co się fajnego wydarzyło … Okazją do tego będą X Urodziny Centerka. Ponieważ to okrągła rocznica, uczcimy ją „na bogato”, z przytupem! Tematem przewodnim będzie „Gorączka złota” - wszyscy wolontariusze będą przebrani na złoto, niczym gwiazdy ery disco. Przy muzyce z lat 70-tych będziemy bawić się do znanych hitów ztego okresu. Będą też ekozbiorki, loterie fantowe i „góry grosza”, które zasilą budżet na dalsze działaniawolontarystyczne. Nie zabraknie też quizów i konkursów, tematycznie związanych z wolontariatem i działaniami RCW. Pomoże nam w tym zaprzyjaźniona szkoła Family Dance.  Ale nie zrealizujemynaszej inicjatywy również bez Waszego wsparcia ... 

Na organizacjęwydarzenia potrzebujemy 1000 zł, które spożytkujemy na zakup dekoracji, przebrań, poczęstunku, pojemników na zbiorki oraz realizację wynajmów. Dodaj cegiełkę do tej inicjatywy i nagrodź lokalnych działaczy :-) Każda kwota, nawet symboliczna złotówka, jest ważna! 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij