Zbiórka Leczenie syna i ciągła rehabilit - miniaturka zdjęcia

Leczenie syna i ciągła rehabilit Jak założyć taką zbiórkę?

Leczenie syna i ciągła rehabilit

20 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Antonina Klaja - awatar

Antonina Klaja

Organizator zbiórki

Od 31 lat walczę z chorobą syna . Syn jest po 12 operacjach ,jest rehabilitowany w CR Promyk w Świebodzicach ,pojawiło się światełko w tunelu -leczenie komórkami macierzystymi w CM Klara w Częstochowie ,na które Artur się zakwalifikował .Pierwsze podanie miało być w lutym ,lecz z braku pieniędzy zmuszeni jesteśmy przełożyć na koniec kwietnia . Dlatego proszę LUDZI O WIELKIM SERCU O POMOC -SPEŁNIĆ SYNA MARZENIE -SAMODZIELNE CHODZENIE

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Krystyna Krasińska - awatar

    Krystyna Krasińska

    20.02.2017
    20.02.2017

    Kochani,POWODZENIA..

20 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Antonina Klaja - awatar

Antonina Klaja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Krystyna Krasińska - awatar
Krystyna Krasińska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij