Zbiórka Szczepienia na pneumokoki. - zdjęcie główne

Szczepienia na pneumokoki.

436 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Burawska - awatar

Agata Burawska

Organizator zbiórki

Właśnie minął rok odkąd otrzymałam nowe życie - a wszystko to za sprawą mojego genetycznego bliźniaka, który podzielił się ze mną swoim szpikiem.

Powoli wszystko zacznyna się układać, lecz niestety dalej, mimo najszczerszych chęci nie mogę wrócić do pracy (jestem nianią) z której w momencie usłyszenia diagnozy ze względu na prawie 8 miesięczny pobyt w szpitalu musiałam zrezygnować.

To taki troszkę paradoks, bo, żeby wrócić do pracy muszę powtórzyć szczepienia ochronne, a żeby powtórzyć szczepienia potrzebuję pieniędzy...

W pierwszej kolejności powinnam zaszczepić się na pneumokoki - minimum 3 dawki w miesięcznych odstępach, a każda dawka to koszt około 300 zł, potem kolejne - wzw B, tężec i inne. 

Szczepienia dla osób dorosłych nie są niestety refundowane...

Może pomożesz mi wrócić do normalności i udostępnisz mój apel, lub dorzucisz do niego swoją cegiełkę? 


Z góry bardzo dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.2019
  22.07.2019

  Agusia, trzymaj się! Wierzę, że uda się zebrać całość i wrócisz do pracy i normalnego życia !

  • Agata Burawska - awatar

   Agata Burawska - Organizator zbiórki

   22.07.2019
   22.07.2019

   Dziękuję! Ja również mocno w to wierzę.

436 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Burawska - awatar

Agata Burawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Dorota Kwiatkowska - awatar
Dorota Kwiatkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zuzanna - awatar
Zuzanna
100
Marta Ziółkowska - awatar
Marta Ziółkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij