Zbiórka Zakup karetki z wyposażeniem - zdjęcie główne

Zakup karetki z wyposażeniem

2 857 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Cezary Obuchowski - awatar

Cezary Obuchowski

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa w Bełchatowie zostało utworzone w 2007 roku. Zajmujemy się prowadzeniem kursów i szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy, pokazami ratownictwa, zabezpieczeniami medycznymi na terenie Naszego miasta i poza nim. Nasza działalność opiera się na pracy wolontariackiej naszych członków. Jesteśmy jednostką współpracującą z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Nasi ratownicy to wolontariusze, którzy swój wolny czas poświęcają aby inni mogli czuć się bezpiecznie podczas koncertów, pikników czy wydarzeń sportowych i kulturalnych. Szkolą się aby w razie wystąpienia zdarzenia masowego lub katastrofy wspierać państwowe służby udzielając pomocy poszkodowanym. Grupa współpracuje z Policją i Strażą Miejską w zakresie wspólnych akcji promujących bezpieczeństwo na drogach i ulicach Naszego miasta. Żebyśmy dalej mogli realizować swoją pasję, dbając przy tym
 o bezpieczeństwo mieszkańców, potrzebna jest Twoja pomoc!

Pomóż spełnić największe marzenie każdego naszego wolontariusza!

Dzięki wsparciu tej zrzutki pragniemy zakupić nowoczesny pojazd
 z wyposażeniem, który pozwoli nam zabezpieczyć kolejne setki, a nawet tysiące imprez, nauczyć pierwszej pomocy każdego kogo spotkamy na swojej drodze, a w razie potrzeby lub zagrożenia wesprzeć służby w niesieniu pomocy poszkodowanym.

Ratujemy życie ludzi, pomagamy, zabezpieczamy, uczymy… teraz sami potrzebujemy pomocy. Zbieramy na nową karetkę

Można Nas zobaczyć na wielu innych dużych imprezach w Naszym Mieście, Gminie, Powiecie. Nie zapominamy też o najmłodszych – to właśnie od najmniejszego staramy się uczyć zasad pierwszej pomocy, aby to Oni mogli pomagać innym. Przez blisko 14 lat organizowaliśmy wiele zbiórek na rzecz innych potrzebujących, nigdy tej pomocy Sami nie potrzebowaliśmy, aż do tego momentu.

Mamy szansę, by pomagać nadal osobom potrzebującym. Mamy szansę razem z Wami dać nadzieje tym wszystkim którzy tego potrzebują na lepsze jutro.

Ile chcemy uzbierać ?

Kwota 50 tys. zł  

Dlaczego tak Nam na tym zależy?

Kochamy pomagać- bez sprzętu, bez ambulansu nie jesteśmy w stanie nadal robić to na takim samym poziomie. Wiemy, jak to robić. Robimy to profesjonalnie i przede wszystkim z sercem, zarażając innych pasją do ratowania życia. Z pewnością potwierdzą to Nasi wspaniali Wolontariusze. Chcemy zmieniać czasami przedziwny, zaskakujący, troszkę straszny świat na lepszy. Uczymy, wspieramy, jesteśmy często w najcięższych momentach ludzi potrzebujących.

CO CHCEMY ZROBIĆ Z ZEBRANYMI PIENIĄDZMI ?

-   Zakupić używany ambulans w dobrym stanie.

-   Znów pomagać innym 

- Po zakończonej zbiórce z pewnością podzielimy się rezultatami naszych działań.

 

Liczymy na WASZE przeogromne serce

DOBRO WRACA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 857 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Cezary Obuchowski - awatar

Cezary Obuchowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Arkadiusz R. - awatar
Arkadiusz R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adrian Z - awatar
Adrian Z
50
Darek - awatar
Darek
50
Krzysztof Sasiak - awatar
Krzysztof Sasiak
100
Tereska i Patrycja - awatar
Tereska i Patrycja
100
KaroLa - awatar
KaroLa
20
Anna Szymczak - awatar
Anna Szymczak
20
Ola i Przemek - awatar
Ola i Przemek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij