Zbiórka Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do - zdjęcie główne

Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do

730 zł  z 6 396 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Poznański Sportowy Klub Taekwon-do to miejsce, w którym dzieci, młodzież i dorośli uprawiają koreańską sztukę samoobrony. Trenują u nas całe rodziny, często rodzice z dziećmi spotykają się na jednym treningu :)
Odnosimy sukcesy na zawodach, na ostatnich Mistrzostwach Polski Lidia zajęła 5 miejsce, a nasi panowie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych zostali liderami swoich kategorii w walkach. Naszą potęgą są dzieci, które wywalczyły drugie miejsce w klasyfikacji punktowej Mistrzostw Młodzików!
Od lipca jesteśmy gospodarzami lokalu, który nazywamy D-Jang. Jest to specjalistyczna sala treningowa, która pozwala nam rozwijać umiejętności, integrować rodziny, a także propagować pokojowy i zdrowy tryb życia.
Wynajem tej jakości lokalu w dużym mieście to wyzwanie finansowe i inwestycja, prosimy więc o wsparcie naszych treningów w tym pięknym i profesjonalnym miejscu. Cała kwota zbiórki zostanie przeznaczona na opłacenie czynszu i pomoże nam "rozkręcić" na dobre trenowanie Taekwon-do w sercu Poznania, przy Cytadeli - najpiękniejszym parku miasta w bezpiecznej i przyjaznej dzielnicy.
Wszyscy zawodnicy, trenujące u nas dzieci oraz dorośli, będą niezwykle wdzięczni za każdą wpłatę, która pomoże nam w utrzymaniu naszego "drugiego domu" :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    02.07.17
    02.07.17

    Czyżby lustra...😀

730 zł  z 6 396 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Achilles Wójcik - awatar
Achilles Wójcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Paweł Jóska - awatar
Paweł Jóska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Jakub - awatar
Jakub
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij