Zbiórka Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do - miniaturka zdjęcia

Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do

Zbiórka Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do - zdjęcie główne

Do-Jang w Poznaniu | Taekwon-do

730 zł z 6 396 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Poznański Sportowy Klub Taekwon-do to miejsce, w którym dzieci, młodzież i dorośli uprawiają koreańską sztukę samoobrony. Trenują u nas całe rodziny, często rodzice z dziećmi spotykają się na jednym treningu :)
Odnosimy sukcesy na zawodach, na ostatnich Mistrzostwach Polski Lidia zajęła 5 miejsce, a nasi panowie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych zostali liderami swoich kategorii w walkach. Naszą potęgą są dzieci, które wywalczyły drugie miejsce w klasyfikacji punktowej Mistrzostw Młodzików!
Od lipca jesteśmy gospodarzami lokalu, który nazywamy D-Jang. Jest to specjalistyczna sala treningowa, która pozwala nam rozwijać umiejętności, integrować rodziny, a także propagować pokojowy i zdrowy tryb życia.
Wynajem tej jakości lokalu w dużym mieście to wyzwanie finansowe i inwestycja, prosimy więc o wsparcie naszych treningów w tym pięknym i profesjonalnym miejscu. Cała kwota zbiórki zostanie przeznaczona na opłacenie czynszu i pomoże nam "rozkręcić" na dobre trenowanie Taekwon-do w sercu Poznania, przy Cytadeli - najpiękniejszym parku miasta w bezpiecznej i przyjaznej dzielnicy.
Wszyscy zawodnicy, trenujące u nas dzieci oraz dorośli, będą niezwykle wdzięczni za każdą wpłatę, która pomoże nam w utrzymaniu naszego "drugiego domu" :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    02.07.17
    02.07.17

    Czyżby lustra...😀

730 zł z 6 396 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 10

Achilles Wójcik - awatar
Achilles Wójcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Paweł Jóska - awatar
Paweł Jóska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Jakub - awatar
Jakub
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij