Zbiórka Strzałkowo - płytki do mieszkań - miniaturka zdjęcia

Strzałkowo - płytki do mieszkań Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Strzałkowo - płytki do mieszkań - zdjęcie główne

Strzałkowo - płytki do mieszkań

60 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

TAK po prostu - Fundacja Pomocy Dzieciom z Poznania, to grupa ludzi, których celem jest pomoc wychowankom ośrodków opiekuńczo-wychowawczych zbudować podmiotowość i oderwać się od wzorców systemowych, by mogły w przyszłości funkcjonować niezależnie i świadomie.

Po dwóch latach ciężkiej pracy, Fundacji udało się wprowadzić w życie projekt 'Oswoić Dorosłość'. Projekt jest wyjątkowy w skali kraju, składają się na niego trzy obszary działań, które wzajemnie się dopełniając czynią go kompleksowym. Są to: mieszkania do usamodzielnienia, Inkubatory przedsiębiorczości i mentoring.

Chcemy przekazać wychowankom Domu dla Dzieci i Młodzieży 'Szansa' w Kosewie 11 wyremontowanych i w pełni wyposażonych mieszkań na usamodzielnienie. Pozwolą one młodym ludziom bezpiecznie nauczyć się samodzielnego życia bez konieczności powrotu do trudnej przeszłości. Będą to mieszkania rotacyjne, treningowe, objęte opieką instruktora samodzielności.

Pieniądze z tej zbiórki zostaną przekazane na najbardziej palącą w tej chwili potrzebę - płytki do łazienek, pomieszczeń kuchennych, pralni, rowerowni i na korytarz. Poniżej dokładniejsze informacje.

Płytki na jedno mieszkanie (łącznie mieszkań jest 11):
Kuchnia    -   posadzka    7,0m2
                       ściana         4,0m2

Łazienka    -  posadzka    5,0m2
                       ściana         20,0m2

Płytki na pomieszczenia wspólne:
Pralnia     -  posadzka   25,0m2
                     ściana     25,0m2

Rowerownia  -  posadzka  25,0m2
Korytarz    -  posadzka  85,0m2

Ta część remontu wymaga łącznie około 560 metrów kwadratowych materiału. 

Każda, nawet najmniejsza darowizna, przybliża zapewnienie wychowankom 'Szansy' bezpiecznego startu w dorosłym życiu zawodowym i prywatnym.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Katarzyna Kwapisiewicz - awatar
Katarzyna Kwapisiewicz
50
Wspomagacz - awatar
Wspomagacz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij