Zbiórka Strzałkowo - płytki do mieszkań - miniaturka zdjęcia

Strzałkowo - płytki do mieszkań

Zbiórka Strzałkowo - płytki do mieszkań - zdjęcie główne

Strzałkowo - płytki do mieszkań

60 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

TAK po prostu - Fundacja Pomocy Dzieciom z Poznania, to grupa ludzi, których celem jest pomoc wychowankom ośrodków opiekuńczo-wychowawczych zbudować podmiotowość i oderwać się od wzorców systemowych, by mogły w przyszłości funkcjonować niezależnie i świadomie.

Po dwóch latach ciężkiej pracy, Fundacji udało się wprowadzić w życie projekt 'Oswoić Dorosłość'. Projekt jest wyjątkowy w skali kraju, składają się na niego trzy obszary działań, które wzajemnie się dopełniając czynią go kompleksowym. Są to: mieszkania do usamodzielnienia, Inkubatory przedsiębiorczości i mentoring.

Chcemy przekazać wychowankom Domu dla Dzieci i Młodzieży 'Szansa' w Kosewie 11 wyremontowanych i w pełni wyposażonych mieszkań na usamodzielnienie. Pozwolą one młodym ludziom bezpiecznie nauczyć się samodzielnego życia bez konieczności powrotu do trudnej przeszłości. Będą to mieszkania rotacyjne, treningowe, objęte opieką instruktora samodzielności.

Pieniądze z tej zbiórki zostaną przekazane na najbardziej palącą w tej chwili potrzebę - płytki do łazienek, pomieszczeń kuchennych, pralni, rowerowni i na korytarz. Poniżej dokładniejsze informacje.

Płytki na jedno mieszkanie (łącznie mieszkań jest 11):
Kuchnia    -   posadzka    7,0m2
                       ściana         4,0m2

Łazienka    -  posadzka    5,0m2
                       ściana         20,0m2

Płytki na pomieszczenia wspólne:
Pralnia     -  posadzka   25,0m2
                     ściana     25,0m2

Rowerownia  -  posadzka  25,0m2
Korytarz    -  posadzka  85,0m2

Ta część remontu wymaga łącznie około 560 metrów kwadratowych materiału. 

Każda, nawet najmniejsza darowizna, przybliża zapewnienie wychowankom 'Szansy' bezpiecznego startu w dorosłym życiu zawodowym i prywatnym.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
60 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Katarzyna Kwapisiewicz - awatar
Katarzyna Kwapisiewicz
50
Wspomagacz - awatar
Wspomagacz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij