Zbiórka TKS dla Tomaszowa Lubelskiego - miniaturka zdjęcia

TKS dla Tomaszowa Lubelskiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TKS dla Tomaszowa Lubelskiego - zdjęcie główne

TKS dla Tomaszowa Lubelskiego

693 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Jarek Antoszewski - awatar

Jarek Antoszewski

Organizator zbiórki

Tomaszów Lubelski w dniach 17-20 wrzesnia 1939 r. był miejscem gdzie odbyła się największa bitwa pancerna Wojny Obronnej 1939 r. 

To tutaj zgromadzono 10 % całości pojazdów pancernych polskiego wojska. Z ok. 600 posiadanych czołgów rozpoznawczych TK aż 60 walczyło pod Tomaszowem Lubelskim. 

My środowisko rekontrukcyjne z Tomaszowa Lubelskiego pragniemy aby Tomaszów Lubelski był miejscem kojarzonym z tym pojazdem lecz nie mamy szans na dofinansowanie tego projektu. Pragniemy aby na 80 rocznicę tej wielkiej bitwy ruszyć z budową pojazdu. Do tego czasu jest jeszcze rok więc mamy nadzieję na zebranie potrzebnej kwoty. 

Mamy już warsztat który wykona replikę.

W zamian za wsparcie obiecujemy że pojazd będzie uczestniczył w rekonstrukcjach historycznych bez opłat za wynajem.

Powstanie również strona opisująca postępy prac. Oraz szczegolowe rozliczenie otrzymanego wsparcia. Zbiorka bedzie trwać do czasu zebrania calości potrzebnej kwoty.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2018
  27.08.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2018
  25.08.2018

  Wielka rzecz. Przywrócić pamieć że dzielnie walczyliśmy z okupantem nowoczesną bronią. P.S. Chciałbym się kiedyś TKSem przejechać :D

 • Gosia i Waldek - awatar

  Gosia i Waldek

  23.08.2018
  23.08.2018

  Jarku powodzenia! Trzymamy kciuki niezależnie od tego gdzie będzie budowany :) Na dobry początek i na szczęście moja ulubiona liczba :)) Pozdrawiam - Gosia

693 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Jarek Antoszewski - awatar

Jarek Antoszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Miroslaw Jednacz - awatar
Miroslaw Jednacz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia i Waldek - awatar
Gosia i Waldek
102
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadeusz Karasiewicz - awatar
Tadeusz Karasiewicz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij