Zbiórka TKS dla Tomaszowa Lubelskiego - miniaturka zdjęcia

TKS dla Tomaszowa Lubelskiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka TKS dla Tomaszowa Lubelskiego - zdjęcie główne

TKS dla Tomaszowa Lubelskiego

693 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Antoszewski - awatar

Jarek Antoszewski

Organizator zbiórki

Tomaszów Lubelski w dniach 17-20 wrzesnia 1939 r. był miejscem gdzie odbyła się największa bitwa pancerna Wojny Obronnej 1939 r. 

To tutaj zgromadzono 10 % całości pojazdów pancernych polskiego wojska. Z ok. 600 posiadanych czołgów rozpoznawczych TK aż 60 walczyło pod Tomaszowem Lubelskim. 

My środowisko rekontrukcyjne z Tomaszowa Lubelskiego pragniemy aby Tomaszów Lubelski był miejscem kojarzonym z tym pojazdem lecz nie mamy szans na dofinansowanie tego projektu. Pragniemy aby na 80 rocznicę tej wielkiej bitwy ruszyć z budową pojazdu. Do tego czasu jest jeszcze rok więc mamy nadzieję na zebranie potrzebnej kwoty. 

Mamy już warsztat który wykona replikę.

W zamian za wsparcie obiecujemy że pojazd będzie uczestniczył w rekonstrukcjach historycznych bez opłat za wynajem.

Powstanie również strona opisująca postępy prac. Oraz szczegolowe rozliczenie otrzymanego wsparcia. Zbiorka bedzie trwać do czasu zebrania calości potrzebnej kwoty.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2018
  27.08.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2018
  25.08.2018

  Wielka rzecz. Przywrócić pamieć że dzielnie walczyliśmy z okupantem nowoczesną bronią. P.S. Chciałbym się kiedyś TKSem przejechać :D

 • Gosia i Waldek - awatar

  Gosia i Waldek

  23.08.2018
  23.08.2018

  Jarku powodzenia! Trzymamy kciuki niezależnie od tego gdzie będzie budowany :) Na dobry początek i na szczęście moja ulubiona liczba :)) Pozdrawiam - Gosia

693 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Antoszewski - awatar

Jarek Antoszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Miroslaw Jednacz - awatar
Miroslaw Jednacz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia i Waldek - awatar
Gosia i Waldek
102
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadeusz Karasiewicz - awatar
Tadeusz Karasiewicz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij