Zbiórka Gniotownik i tarka - Tara - zdjęcie główne

Gniotownik i tarka - Tara

10 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Krzemińska - awatar

Natalia Krzemińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Natalia Krzemińska
Od jakiegoś czasu aktywnie działam dla fundacji Tara Schronisko Dla Koni

https://fundacjatara.info

Obecnie pod opieką fundacji znajduje się ok 300 zwierząt - głównie są to konie - ok 180 koni uratowanych z rzeźni, przed rzeźnią, odebranych ze złych warunków itd.

Są także krowy, świnie, owce, kozy, osły - psy i koty

Spora część zwierząt to zwierzęta starsze, często po przejściach - część zwierząt nie ma zębów - z racji tego potrzebna jest profesjonalna tarka do tarcia warzyw na wiórki oraz na pulpę - do tej pory jest to robione ręcznie po kilkanaście kilogramów dziennie.

Profesjonalna tarka do warzyw bardzo ułatwi pracę wolontariuszom i pracownikom fundacji oraz zaoszczędzi czas który będą mogli przeznaczyć na inne prace przy zwierzętach.


Gniotownik jest to również urządzenie bardzo potrzebne przy takiej ilości zwierząt

Dzięki zgnieceniu ziarna otrzymujemy najbardziej efektywny sposób żywienia zwierząt - pokarm jest dużo lepiej przyswajalny przez zwierzęta.  tak przygotowane ziarno nie traci swoich wartości odżywczych.


Zatem zachęcam wszystkich do pomocy - każda najmniejsza wpłata przybliży nas do zakupu maszyn i poprawienia życia podopiecznych fundacji Tara <3 

Z góry dziękuję za wpłaty i udostępnienia zbiórki


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Krzemińska - awatar

Natalia Krzemińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Paweł Gapys - awatar
Paweł Gapys
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij