Zbiórka Walka 8letniej Milenki - zdjęcie główne

Walka 8letniej Milenki

12 552 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Nadia Jenna Balsevicz - awatar

Nadia Jenna Balsevicz

Organizator zbiórki

Kochani proszę o każdą możliwą kwotę,tak naprewdę,zupełnie szczerze i na przykładzie własnego życia informuję,że przysłowiowa złotówka potrawi przeważyć szalę... Moja 8 letnia siostra zderzyła się z czymś niebezpiecznym dla człowieka,jak góra lodowa dla Titanica :( Kłopoty z węzłami chłonnymi przywiodły do przykrej i bolesnej dla wszystkich diagnozy. Ostra białaczka limfoblastyczna...Mimo ,że brzmi to naprawde okropnie to statystyki mówią ,że ta choroba bywa pokonana i na to właśnie liczę,jednak wiadomo,że leczenie takiej choroby wiąże się nie z samymi kosztami leczenia ale też ze zmianami dotychczasowego życia. Sytuacja mojego taty i jego dzieci jest teraz okropna. On pływa,jego dzieci Emila lat 5 i Miłosz lat 9 są w Ścinawie (Miłosz chodzi do szkoły),przebywają też w Rogowie u dziadków,w tygodniu jest u nich w ścinawie babcia (chora na stwardnienie rozsiane),Ewa -dzielna i chyba w największym stresie jaki może przeżywać rodzic (chore dziecko,rozłąka z resztą dzieci,stres związany z finansami i organizacją innego niż do tej pory życia)mama tej trójeczki jest z Mileną we wrocławskim szpitalu (Przylądek Nadzieji),ja jestem w trójmieście z 3 moich dzieci i pracą więc mimo szczerych chęci tak mała możliwość pomocy im bardzo mnie męczy. Jak widzicie niezły meksyk.  Pieniądze które chce zebrać mają być wsparciem w leczeniu,umożliwieniu wszelkich działań zbliżających Milenkę do powrotu do zdrowia,ale też w zapewnieniu możliwości bycia razem w okresie międzyszkolnym. Chciałabym mamówić tatę by zawiesił bycie pracującą głową rodziny na bycie mocnym oparciem na miejscu przede wszystkim przez wzgląd na pozostałe dzieci i ich matkę. Przynajmniej na wakacje mogliby wynająć mieszkanie niedaleko szpitala i tata byłby na miejscu.  Wierzę w Was bo dzięki temu ,że kiedyś wspaniali ludzie utworzyli zbiórkę na rzecz mojej córci dzisiaj mam przy sobie tańczącego,uczącego się mówić ,radosnego maluszka! Błagam pomóżcie mojej dosyć sporo młodszej siostrze,całe życie przed nią,cała rodzina chce podziwiać jak rozwija się,dorasta i cieszy życiem.. Bardzo proszę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Martynka z rodziną - awatar

  Martynka z rodziną

  27.09.2019
  27.09.2019

  Dużo zdrówka 😘

 • Bogumiła Wojtowicz (aukcja Kamila Grabka-Levin) - awatar

  Bogumiła Wojtowicz (aukcja Kamila Grabka-Levin)

  27.05.2019
  27.05.2019

  Milenka <3 Życzymy zdrówka <3

 • Kamila W. - awatar

  Kamila W.

  23.05.2019
  23.05.2019

  Wracaj do zdrowia!

 • Izabela Miniewska - awatar

  Izabela Miniewska

  19.05.2019
  19.05.2019

  Życzymy Milence szybkiego powrotu do zdrowia xx

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  16.05.2019
  16.05.2019

  Wracaj szybko do zdrowia Milenko !!! Przesyłam pozdrowienia od Kubusia :-)

12 552 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Nadia Jenna Balsevicz - awatar

Nadia Jenna Balsevicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 242

Martynka z rodziną - awatar
Martynka z rodziną
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna Ginter - awatar
Anna Ginter
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sabina H - awatar
Sabina H
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij