Zbiórka pomagamy strażakom - miniaturka zdjęcia

pomagamy strażakom

Zbiórka pomagamy strażakom - zdjęcie główne

pomagamy strażakom

100 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zofia Góralik - awatar

Zofia Góralik

Organizator zbiórki

Strażacy OSP w Rudniku potrzebują 600000 złotych na zakup samochodu ratowniczo gaśniczego,Dotychczas korzystali z samochodu marki STAR 266 z 1981 roku-to prawie 40 letni wóz ,który nie nadaje się już do jazdy ,a co dopiero do ratowania życia i mienia.Koszty naprawy są nieopłacalne.Zakup ten ,to nasz wspólny interes.To właśnie my możemy potrzebować pomocy!To my możemy czuć się zagrożeni o nasze zdrowie i dobytek. A jak doskonale wszyscy wiemy Strażacy Ochotnicy w obliczu zagrożenia zawsze spieszą nam z pomocą.Strażak w obliczu zagrożenia nie zważa na własne życie,zawsze spieszy do akcji.

Tym razem to my im pomóżmy,bo na nich zawsze możemy polegać.

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zebrać częściowo potrzebną kwotę.Nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do osiągnięcia celu.Jeśli nie jesteś w stanie pomóc Strażakom ,to przekaż tę informację dalej .Liczymy na Ciebie! PAMIĘTAJ ! ONI NIE SĄ OBOJĘTNI ,GDY TO MY POTRZEBUJEMY POMOCY

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zofia Góralik - awatar

Zofia Góralik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Zofia Góralik - awatar
Zofia Góralik
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij