Zbiórka pomagamy strażakom - zdjęcie główne

pomagamy strażakom

100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Zofia Góralik - awatar

Zofia Góralik

Organizator zbiórki

Strażacy OSP w Rudniku potrzebują 600000 złotych na zakup samochodu ratowniczo gaśniczego,Dotychczas korzystali z samochodu marki STAR 266 z 1981 roku-to prawie 40 letni wóz ,który nie nadaje się już do jazdy ,a co dopiero do ratowania życia i mienia.Koszty naprawy są nieopłacalne.Zakup ten ,to nasz wspólny interes.To właśnie my możemy potrzebować pomocy!To my możemy czuć się zagrożeni o nasze zdrowie i dobytek. A jak doskonale wszyscy wiemy Strażacy Ochotnicy w obliczu zagrożenia zawsze spieszą nam z pomocą.Strażak w obliczu zagrożenia nie zważa na własne życie,zawsze spieszy do akcji.

Tym razem to my im pomóżmy,bo na nich zawsze możemy polegać.

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zebrać częściowo potrzebną kwotę.Nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do osiągnięcia celu.Jeśli nie jesteś w stanie pomóc Strażakom ,to przekaż tę informację dalej .Liczymy na Ciebie! PAMIĘTAJ ! ONI NIE SĄ OBOJĘTNI ,GDY TO MY POTRZEBUJEMY POMOCY

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Zofia Góralik - awatar

Zofia Góralik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Zofia Góralik - awatar
Zofia Góralik
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij