Zbiórka Nowy sprzęt dla OSP Lasocin - zdjęcie główne

Nowy sprzęt dla OSP Lasocin

1 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Nasza jednostka została założona w 1961 roku. Przez wiele lat mieliśmy deficyt sprzętu i dysponowaliśmy samochodem bojowym marki Żuk, przez co lokalni mieszkańcy, a szczególnie młodzież nie garnęła się zbytnio do uczestnictwa w życie straży.

Nasza sytuacja zmieniła się radykalnie w 2018 roku kiedy to zakupiliśmy z własnych zgromadzonych środków ciężki samochód bojowy marki Jelcz GCBA. Od tego czasu mieszkańcy, a szczególnie młodzież zaczęła uczestniczyć w życiu OSP. Zaczęliśmy pozyskiwać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo-gaśniczych, lecz w dalszym ciągu mamy braki sprzętowe, brakuje nam m.in aparatów powietrznych, które będą chronić drogi oddechowe naszych strażaków, ubrań specjalnych, aby móc bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, butów strażackich, rękawic, hełmów a także mundurów koszarowych. W związku z tym, że nieopodal naszej jednostki przebiega droga ekspresowa S3 chcielibyśmy pozyskać sprzęt techniczny, aby móc w razie potrzeby wyjechać do zdarzeń drogowych.

Jednostka nasza liczy ogółem 32 druhów, w tym 17 druhów zgłoszonych do grupy operacyjnej JOT. W grupie tej 2 członków to uprawnieni kierowcy. W tym roku do przeszkolenia idzie 5 druhów, w tym 3 na szkolenie kierowców. Aby pozyskać fundusze na sprzęt gaśniczy zorganizowaliśmy we wrześniu festyn strażacki dzięki któremu zakupiliśmy część sprzętu, lecz nadal mamy bardzo duży niedobór, a coraz więcej mamy chętnych nowych członków.

Więc zwracamy się do przyjaciół, sympatyków i wszystkich tych co kochają naszą jednostkę o pomoc w celu zebraniu funduszy na sprzęt strażacki dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także ratować ludzkie życie.  Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Mariusz Bugaj - awatar
Mariusz Bugaj
300
Mariusz Bugaj - awatar
Mariusz Bugaj
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Szelążek - awatar
Maciej Szelążek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij