Zbiórka Nowy sprzęt dla OSP Lasocin - zdjęcie główne

Nowy sprzęt dla OSP Lasocin

1 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Nasza jednostka została założona w 1961 roku. Przez wiele lat mieliśmy deficyt sprzętu i dysponowaliśmy samochodem bojowym marki Żuk, przez co lokalni mieszkańcy, a szczególnie młodzież nie garnęła się zbytnio do uczestnictwa w życie straży.

Nasza sytuacja zmieniła się radykalnie w 2018 roku kiedy to zakupiliśmy z własnych zgromadzonych środków ciężki samochód bojowy marki Jelcz GCBA. Od tego czasu mieszkańcy, a szczególnie młodzież zaczęła uczestniczyć w życiu OSP. Zaczęliśmy pozyskiwać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo-gaśniczych, lecz w dalszym ciągu mamy braki sprzętowe, brakuje nam m.in aparatów powietrznych, które będą chronić drogi oddechowe naszych strażaków, ubrań specjalnych, aby móc bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, butów strażackich, rękawic, hełmów a także mundurów koszarowych. W związku z tym, że nieopodal naszej jednostki przebiega droga ekspresowa S3 chcielibyśmy pozyskać sprzęt techniczny, aby móc w razie potrzeby wyjechać do zdarzeń drogowych.

Jednostka nasza liczy ogółem 32 druhów, w tym 17 druhów zgłoszonych do grupy operacyjnej JOT. W grupie tej 2 członków to uprawnieni kierowcy. W tym roku do przeszkolenia idzie 5 druhów, w tym 3 na szkolenie kierowców. Aby pozyskać fundusze na sprzęt gaśniczy zorganizowaliśmy we wrześniu festyn strażacki dzięki któremu zakupiliśmy część sprzętu, lecz nadal mamy bardzo duży niedobór, a coraz więcej mamy chętnych nowych członków.

Więc zwracamy się do przyjaciół, sympatyków i wszystkich tych co kochają naszą jednostkę o pomoc w celu zebraniu funduszy na sprzęt strażacki dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także ratować ludzkie życie.  Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Mariusz Bugaj - awatar
Mariusz Bugaj
300
Mariusz Bugaj - awatar
Mariusz Bugaj
1 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Szelążek - awatar
Maciej Szelążek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij