Zbiórka Nowy sprzęt dla OSP Lasocin - miniaturka zdjęcia

Nowy sprzęt dla OSP Lasocin

Zbiórka Nowy sprzęt dla OSP Lasocin - zdjęcie główne

Nowy sprzęt dla OSP Lasocin

50 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Nasza jednostka została założona w 1961 roku. Przez wiele lat mieliśmy deficyt sprzętu i dysponowaliśmy samochodem bojowym marki Żuk, przez co lokalni mieszkańcy, a szczególnie młodzież nie garnęła się zbytnio do uczestnictwa w życie straży.

Nasza sytuacja zmieniła się radykalnie w 2018 roku kiedy to zakupiliśmy z własnych zgromadzonych środków ciężki samochód bojowy marki Jelcz GCBA. Od tego czasu mieszkańcy, a szczególnie młodzież zaczęła uczestniczyć w życiu OSP. Zaczęliśmy pozyskiwać niezbędny sprzęt do działań ratowniczo-gaśniczych, lecz w dalszym ciągu mamy braki sprzętowe, brakuje nam m.in aparatów powietrznych, które będą chronić drogi oddechowe naszych strażaków, ubrań specjalnych, aby móc bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, butów strażackich, rękawic, hełmów a także mundurów koszarowych. W związku z tym, że nieopodal naszej jednostki przebiega droga ekspresowa S3 chcielibyśmy pozyskać sprzęt techniczny, aby móc w razie potrzeby wyjechać do zdarzeń drogowych.

Jednostka nasza liczy ogółem 32 druhów, w tym 17 druhów zgłoszonych do grupy operacyjnej JOT. W grupie tej 2 członków to uprawnieni kierowcy. W tym roku do przeszkolenia idzie 5 druhów, w tym 3 na szkolenie kierowców. Aby pozyskać fundusze na sprzęt gaśniczy zorganizowaliśmy we wrześniu festyn strażacki dzięki któremu zakupiliśmy część sprzętu, lecz nadal mamy bardzo duży niedobór, a coraz więcej mamy chętnych nowych członków.

Więc zwracamy się do przyjaciół, sympatyków i wszystkich tych co kochają naszą jednostkę o pomoc w celu zebraniu funduszy na sprzęt strażacki dzięki któremu będziemy mogli bezpiecznie uczestniczyć w działaniach ratowniczo-gaśniczych, a także ratować ludzkie życie.  Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Jakub Telecki - awatar

Jakub Telecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Maciej Szelążek - awatar
Maciej Szelążek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij