Zbiórka Nagi Bieg Mikołajkowy - zdjęcie główne

Nagi Bieg Mikołajkowy

25 203 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Blazej Formella - awatar

Blazej Formella

Organizator zbiórki

Kochani Ludzie!

Grudzień to magiczny okres, ale niestety nie dla wszystkich. Chcąc trochę radości tym najbardziej potrzebującym, jak co roku organizujemy świąteczną pomoc! 

Nie bez echa obiła się nasza zeszłoroczna akcja dobroczynna. Bardzo Wam dziękujemy za pomoc i zaufanie w imieniu naszym oraz dzieci z domu dziecka. Nasz bieg wokół Klifu choć szalony, okazał się opłacalny, bo rozruszał zbiórkę i udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł. 


Dwa lata temu w święta zbieraliśmy dla koleżanki, która wraz ze swoją matką opiekuje się niepełnosprawnym, przykutym do łóżka bratem, któremu ze względu na panującą pandemię odmówiono nawet niezbędnych wizyt pielęgniarki. Chłopak otrzymał wsparcie na produkty pierwszej potrzeby. W zeszłym roku rodzina otrzymała od nas polowe zebranej kwoty. W tym roku pomagamy mu ponownie, ponieważ dla nas odmowa kilku, często zbędnych, przyjemności może być dla innych szansą na przetrwanie. 


Ale to nie wszystko… Jak co roku chcielibyśmy również sprawić radość tym młodszym, którzy na co dzień nie mogą sobie pozwolić na spełnienie nawet tych drobnych marzeń… ale my je spełnimy!

Dostaliśmy list do Mikołaja od kilkunastu wspaniałych dzieci z Domu Dziecka, a każde z nich wymarzyło sobie jeden prezent pod choinkę, dzięki któremu na ich twarzach zagości wielki uśmiech ❤️ 


Nasz nagi bieg wzbudził tak ogromne zainteresowanie, ze każdy chciał w nim wziąć udział, wiec w tym roku możecie. Organizujemy Nagi Bieg Mikołajkowy i wszyscy mogą wziąć udział! Koszt uczestnictwa to dowolna kwota, minimum 99zł. Strój obowiązujący podczas biegu to czapka mikołajka oraz dowolna bielizna i nic więcej. Liczymy na mroźne temperatury, ponieważ widzimy się na Gdyńskim bulwarze 18.12! 

Oczywiście możesz wesprzeć nasza inicjatywę nawet jeśli nie chcesz z nami biec.


Zebraną przez Nas kwotę przekażemy w równej części na rzecz niepełnosprawnego chłopaka oraz na prezenty dla dzieci.

Jeśli ktoś z Was, miałby chęć zakupienia osobiście takiego prezentu i dostarczenia nam go, zapraszam do kontaktu prywatnie.

 

Pamiętajcie, że dobro wraca, a każda kwota ma znaczenie, nawet ta najmniejsza. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc?!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.2022
  22.12.2022

  Jesteście świetni! Brawo dla dobrych ludzi ❤️

 • Kasia P. - awatar

  Kasia P.

  16.12.2022
  16.12.2022

  Trzymam kciuki za bieg! Cudowna inicjatywa!

 • Mariusz Ulkowski - awatar

  Mariusz Ulkowski

  15.12.2022
  15.12.2022

  Macie bardzo dobre serca wspieram i szanuję to co robicie.

25 203 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Blazej Formella - awatar

Blazej Formella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 126

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
House of protein - awatar
House of protein
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
TC Live is a Gift - awatar
TC Live is a Gift
100
Mateusz W - awatar
Mateusz W
200
PHP Przemysław Olejnik - awatar
PHP Przemysław Olejnik
2 000
Anna Maria Rozek - awatar
Anna Maria Rozek
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij