Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Olki - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja Olki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Olki - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Olki

90 442 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 855 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Wawrzyniak - awatar

Weronika Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Pomóżmy Oli pokonać raka!


Ola to beztroska prawie 7-latka, która kocha zwierzęta, zwłaszcza psy i jednorożce. Po wielotygodniowym zmaganiu się z infekcjami i zapaleniem pęcherza, w połowie wakacji usłyszeliśmy diagnozę, której nikt się nie spodziewał - guz lewej nerki, wielkości 5x10 cm…

Dziewczynka, której największym lękiem są igły, z dnia na dzień trafiła na oddział onkologiczny, a tam czekała na nią chemioterapia i wielokrotne badania krwi. Ponadto od wczesnego dzieciństwa walczy ze zmianami pulmonologicznymi, przez które często choruje.


Chemioterapia daje szansę na operację i wycięcie guza Wilmsa wraz z nerką, jednak Olę czeka długie leczenie i rehabilitacja. Żeby mogła wrócić do normalnego życia i by mogła pójść do szkoły jak każda 7-latka, potrzebna jest bardzo kosztowna rekonwalescencja, na które nie stać rodziny.

Zbieramy pieniądze również na perukę dla Oli. Od zawsze kochała swoje długie, bujne rude włosy. Utrata włosów to dla niej ogromny cios, a koszt peruk z naturalnych włosów sięga nawet 8 tys. zł


Ola obecnie przyjmuje:


Clexane

Biseptol

Flixotide

Singulair

Hitaxa

Devikap

Dicopeg


Pomóżmy Oli pokonać nowotwór i odzyskać dzieciństwo! Każda złotówka jest ważna i przybliża nas do realizacji celu.

Let's help Ola beat cancer!


Ola is a carefree almost 7-year-old who loves animals, especially dogs and unicorns. After weeks of battling infections and bladder inflammation, in the middle of summer vacation, we received a diagnosis that no one expected - a tumor on the left kidney, measuring 5x10 cm...


The girl, whose biggest fear is needles, suddenly found herself in the oncology ward, where chemotherapy and numerous blood tests awaited her. Moreover, since early childhood, she has been fighting pulmonary changes that often make her ill.


Chemotherapy offers a chance for surgery and removal of the Wilms' tumor along with the kidney, but Ola faces a long treatment and rehabilitation process. In order for her to return to a normal life and go to school like any other 7-year-old, a very costly recovery is needed, a burden too heavy for the family to bear. We are also raising funds for a wig for Ola. She has always cherished her long, lush red hair. Losing her hair is a huge blow for her, and the cost of wigs made from natural hair can reach up to 8,000 PLN.


Currently, Ola is taking:


Clexane


Biseptol


Flixotide


Singulair


Hitaxa


Devikap


Dicopeg


Let's help Ola conquer cancer and regain her childhood! Every penny counts and brings us closer to achieving our goal.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta Herbu Druck - awatar

  Marta Herbu Druck

  11.11.2023
  11.11.2023

  Stroik

 • Ewa Bajor gra Tempo - awatar

  Ewa Bajor gra Tempo

  09.11.2023
  09.11.2023

  Gra Tempo

 • anielas - awatar

  anielas

  06.11.2023
  06.11.2023

  Kwiatek

 • Lidia Budrewicz - awatar

  Lidia Budrewicz

  21.10.2023
  21.10.2023

  Naklejki

 • Lidia Budrewicz - awatar

  Lidia Budrewicz

  20.10.2023
  20.10.2023

  Chemia do aut

90 442 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 855 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Wawrzyniak - awatar

Weronika Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 855

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Ilona Ona - awatar
Ilona Ona
50
Hanna Nowak - awatar
Hanna Nowak
30
Reg Trz książki - awatar
Reg Trz książki
20
Naklejki :) - awatar
Naklejki :)
25
Mateusz Kosmaczewski - awatar
Mateusz Kosmaczewski
80
Ewa Pięta czapka Psi Patrol - awatar
Ewa Pięta czapka Psi Patrol
15
Małgorzata Rychlicka trawa pampasowa - awatar
Małgorzata Rychlicka trawa pampasowa
20
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi w Jerzykowie - awatar
Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi w Jerzykowie
11 988
Anna gardias puzzle 2/2 - awatar
Anna gardias puzzle 2/2
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij