Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Olki - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja Olki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Olki - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Olki

44 363 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Wawrzyniak - awatar

Weronika Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Pomóżmy Oli pokonać raka!


Ola to beztroska prawie 7-latka, która kocha zwierzęta, zwłaszcza psy i jednorożce. Po wielotygodniowym zmaganiu się z infekcjami i zapaleniem pęcherza, w połowie wakacji usłyszeliśmy diagnozę, której nikt się nie spodziewał - guz lewej nerki, wielkości 5x10 cm…

Dziewczynka, której największym lękiem są igły, z dnia na dzień trafiła na oddział onkologiczny, a tam czekała na nią chemioterapia i wielokrotne badania krwi. Ponadto od wczesnego dzieciństwa walczy ze zmianami pulmonologicznymi, przez które często choruje.


Chemioterapia daje szansę na operację i wycięcie guza Wilmsa wraz z nerką, jednak Olę czeka długie leczenie i rehabilitacja. Żeby mogła wrócić do normalnego życia i by mogła pójść do szkoły jak każda 7-latka, potrzebna jest bardzo kosztowna rekonwalescencja, na które nie stać rodziny.

Zbieramy pieniądze również na perukę dla Oli. Od zawsze kochała swoje długie, bujne rude włosy. Utrata włosów to dla niej ogromny cios, a koszt peruk z naturalnych włosów sięga nawet 8 tys. zł


Ola obecnie przyjmuje:


Clexane

Biseptol

Flixotide

Singulair

Hitaxa

Devikap

Dicopeg


Pomóżmy Oli pokonać nowotwór i odzyskać dzieciństwo! Każda złotówka jest ważna i przybliża nas do realizacji celu.

Let's help Ola beat cancer!


Ola is a carefree almost 7-year-old who loves animals, especially dogs and unicorns. After weeks of battling infections and bladder inflammation, in the middle of summer vacation, we received a diagnosis that no one expected - a tumor on the left kidney, measuring 5x10 cm...


The girl, whose biggest fear is needles, suddenly found herself in the oncology ward, where chemotherapy and numerous blood tests awaited her. Moreover, since early childhood, she has been fighting pulmonary changes that often make her ill.


Chemotherapy offers a chance for surgery and removal of the Wilms' tumor along with the kidney, but Ola faces a long treatment and rehabilitation process. In order for her to return to a normal life and go to school like any other 7-year-old, a very costly recovery is needed, a burden too heavy for the family to bear. We are also raising funds for a wig for Ola. She has always cherished her long, lush red hair. Losing her hair is a huge blow for her, and the cost of wigs made from natural hair can reach up to 8,000 PLN.


Currently, Ola is taking:


Clexane


Biseptol


Flixotide


Singulair


Hitaxa


Devikap


Dicopeg


Let's help Ola conquer cancer and regain her childhood! Every penny counts and brings us closer to achieving our goal.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Gardias puzzle strażak - awatar

  Anna Gardias puzzle strażak

  23.09.2023
  23.09.2023

  Zdrówka

 • Małgorzata Piskorska - awatar

  Małgorzata Piskorska

  21.09.2023
  21.09.2023

  Książeczka Psi patrol.

 • Marta Herbu Druck - awatar

  Marta Herbu Druck

  21.09.2023
  21.09.2023

  Psi patrol

 • Katarzyna Hauffa Pomidory :) - awatar

  Katarzyna Hauffa Pomidory :)

  20.09.2023
  20.09.2023

  Licytacja 6kg pomidorów

 • Anna Kołaska - awatar

  Anna Kołaska

  19.09.2023
  19.09.2023

  ślimak Eitech C44

44 363 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 466 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Wawrzyniak - awatar

Weronika Wawrzyniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 466

WIOLETTA PIETRZAK ciasto popapraniec - awatar
WIOLETTA PIETRZAK ciasto popapraniec
85
Jess I Edwin - awatar
Jess I Edwin
100
Ola Wiergowska - Torba - awatar
Ola Wiergowska - Torba
30
Ola Wiergowska Dynia, cukinia - awatar
Ola Wiergowska Dynia, cukinia
50
Lena Niesiałowska bezrękawnik w rozmiarze 92 - awatar
Lena Niesiałowska bezrękawnik w rozmiarze 92
10
Karolina K. - książki 3 sztuki - awatar
Karolina K. - książki 3 sztuki
80
Karolina K. książki swiąteczne - awatar
Karolina K. książki swiąteczne
35
KH Fikus Beniamim - awatar
KH Fikus Beniamim
170
Anna Gardias puzle - awatar
Anna Gardias puzle
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij