Tym razem to my zwracamy się o pomoc, liczy się każda złotówka.  Niestety posiadany przez nas ambulans zakupiony ze środków własnych, po trzech latach intensywnej eksploatacji wymaga coraz większych nakładów finansowych - celem zapewnienia jego sprawności. Musimy wymienić go na nowszy model...

    Dolnośląski Oddział Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działa na terenie Dolnego Śląska od 2013 roku.  W skład organizacji wchodzą ratownicy, ratownicy medyczni, strażacy OSP, PSP, strażnicy miejscy oraz policjanci. Cała nasza działalność ma charakter wolontariatu, jesteśmy jednostką współpracującą z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne i wiele już razy dysponowani byliśmy przez pogotowie ratunkowe we Wrocławiu do różnych zdarzań.  Dość ściśle od kilku lat współpracujemy z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu oraz innymi służbami takimi jak Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna, Zakłady Karne oraz wiele stowarzyszeń i fundacji. Działalność naszej organizacji obejmuje zarówno działania prewencyjne – darmowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, propagowanie konieczności jej udzielania jak i działania typowo ratownicze w miejscach zagrożeń, zdarzeń i innych wypadków. 

Nie mamy strategicznego sponsora, olbrzymią część środków stanowi wynagrodzenie za transport krwi i preparatów krwiopochodnych - środki te starczają jednak na utrzymanie sprzętu, pozostałą część naszych środków stanowią składki członkowskie.  Samodzielnie nie jesteśmy w stanie zrealizować inwestycji jaką jest zakup nowszego ambulansu.

Zawsze stawaliśmy na wysokości zadania, zarówno podczas szkoleń, organizowanych przez nas manewrów, jak i wezwania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne !

Prosimy ... pomóżcie nam pomagać ...


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • JOLANTA KRYJOM - awatar

    JOLANTA KRYJOM

    24.11.17
    24.11.17

    powodzenia

Wpłaty - 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Malka - awatar
20
Malka
Marta Kubiak - awatar
10
Marta Kubiak
Służby Ratownicze Oleśnica - awatar
200
Służby Ratownicze Oleśnica
Marta Kubiak - awatar
10
Marta Kubiak
Joanna Rutka - awatar
10
Joanna Rutka
Tomasz Krawczak - awatar
10
Tomasz Krawczak
Ania M - awatar
30
Ania M
Dvch - awatar
10
Dvch
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij