Zbiórka nowa karetka dla DOPR - miniaturka zdjęcia

nowa karetka dla DOPR

nowa karetka dla DOPR

925 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

   Tym razem to my zwracamy się o pomoc, liczy się każda złotówka.  Niestety posiadany przez nas ambulans zakupiony ze środków własnych, po trzech latach intensywnej eksploatacji wymaga coraz większych nakładów finansowych - celem zapewnienia jego sprawności. Musimy wymienić go na nowszy model...

    Dolnośląski Oddział Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działa na terenie Dolnego Śląska od 2013 roku.  W skład organizacji wchodzą ratownicy, ratownicy medyczni, strażacy OSP, PSP, strażnicy miejscy oraz policjanci. Cała nasza działalność ma charakter wolontariatu, jesteśmy jednostką współpracującą z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne i wiele już razy dysponowani byliśmy przez pogotowie ratunkowe we Wrocławiu do różnych zdarzań.  Dość ściśle od kilku lat współpracujemy z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu oraz innymi służbami takimi jak Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna, Zakłady Karne oraz wiele stowarzyszeń i fundacji. Działalność naszej organizacji obejmuje zarówno działania prewencyjne – darmowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, propagowanie konieczności jej udzielania jak i działania typowo ratownicze w miejscach zagrożeń, zdarzeń i innych wypadków. 

Nie mamy strategicznego sponsora, olbrzymią część środków stanowi wynagrodzenie za transport krwi i preparatów krwiopochodnych - środki te starczają jednak na utrzymanie sprzętu, pozostałą część naszych środków stanowią składki członkowskie.  Samodzielnie nie jesteśmy w stanie zrealizować inwestycji jaką jest zakup nowszego ambulansu.

Zawsze stawaliśmy na wysokości zadania, zarówno podczas szkoleń, organizowanych przez nas manewrów, jak i wezwania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne !

Prosimy ... pomóżcie nam pomagać ...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • JOLANTA KRYJOM - awatar

    JOLANTA KRYJOM

    24.11.17
    24.11.17

    powodzenia

925 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Malka - awatar
Malka
20
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Służby Ratownicze Oleśnica - awatar
Służby Ratownicze Oleśnica
200
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Joanna Rutka - awatar
Joanna Rutka
10
Tomasz Krawczak - awatar
Tomasz Krawczak
10
Ania M - awatar
Ania M
30
Dvch - awatar
Dvch
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij