nowa karetka dla DOPR

1 026 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

   Tym razem to my zwracamy się o pomoc, liczy się każda złotówka.  Niestety posiadany przez nas ambulans zakupiony ze środków własnych, po trzech latach intensywnej eksploatacji wymaga coraz większych nakładów finansowych - celem zapewnienia jego sprawności. Musimy wymienić go na nowszy model...

    Dolnośląski Oddział Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działa na terenie Dolnego Śląska od 2013 roku.  W skład organizacji wchodzą ratownicy, ratownicy medyczni, strażacy OSP, PSP, strażnicy miejscy oraz policjanci. Cała nasza działalność ma charakter wolontariatu, jesteśmy jednostką współpracującą z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne i wiele już razy dysponowani byliśmy przez pogotowie ratunkowe we Wrocławiu do różnych zdarzań.  Dość ściśle od kilku lat współpracujemy z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu oraz innymi służbami takimi jak Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna, Zakłady Karne oraz wiele stowarzyszeń i fundacji. Działalność naszej organizacji obejmuje zarówno działania prewencyjne – darmowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, propagowanie konieczności jej udzielania jak i działania typowo ratownicze w miejscach zagrożeń, zdarzeń i innych wypadków. 

Nie mamy strategicznego sponsora, olbrzymią część środków stanowi wynagrodzenie za transport krwi i preparatów krwiopochodnych - środki te starczają jednak na utrzymanie sprzętu, pozostałą część naszych środków stanowią składki członkowskie.  Samodzielnie nie jesteśmy w stanie zrealizować inwestycji jaką jest zakup nowszego ambulansu.

Zawsze stawaliśmy na wysokości zadania, zarówno podczas szkoleń, organizowanych przez nas manewrów, jak i wezwania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne !

Prosimy ... pomóżcie nam pomagać ...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.05.2022
  12.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • JOLANTA KRYJOM - awatar

  JOLANTA KRYJOM

  24.11.2017
  24.11.2017

  powodzenia

1 026 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
RaDeK - awatar
RaDeK
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Malka - awatar
Malka
20
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Służby Ratownicze Oleśnica - awatar
Służby Ratownicze Oleśnica
200
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Joanna Rutka - awatar
Joanna Rutka
10
Tomasz Krawczak - awatar
Tomasz Krawczak
10
Ania M - awatar
Ania M
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij