Zbiórka nowa karetka dla DOPR - miniaturka zdjęcia

nowa karetka dla DOPR

nowa karetka dla DOPR

925 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

   Tym razem to my zwracamy się o pomoc, liczy się każda złotówka.  Niestety posiadany przez nas ambulans zakupiony ze środków własnych, po trzech latach intensywnej eksploatacji wymaga coraz większych nakładów finansowych - celem zapewnienia jego sprawności. Musimy wymienić go na nowszy model...

    Dolnośląski Oddział Drogowego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego działa na terenie Dolnego Śląska od 2013 roku.  W skład organizacji wchodzą ratownicy, ratownicy medyczni, strażacy OSP, PSP, strażnicy miejscy oraz policjanci. Cała nasza działalność ma charakter wolontariatu, jesteśmy jednostką współpracującą z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne i wiele już razy dysponowani byliśmy przez pogotowie ratunkowe we Wrocławiu do różnych zdarzań.  Dość ściśle od kilku lat współpracujemy z Komendą Miejską Policji we Wrocławiu oraz innymi służbami takimi jak Państwowa i Ochotnicza Straż Pożarna, Zakłady Karne oraz wiele stowarzyszeń i fundacji. Działalność naszej organizacji obejmuje zarówno działania prewencyjne – darmowe szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, propagowanie konieczności jej udzielania jak i działania typowo ratownicze w miejscach zagrożeń, zdarzeń i innych wypadków. 

Nie mamy strategicznego sponsora, olbrzymią część środków stanowi wynagrodzenie za transport krwi i preparatów krwiopochodnych - środki te starczają jednak na utrzymanie sprzętu, pozostałą część naszych środków stanowią składki członkowskie.  Samodzielnie nie jesteśmy w stanie zrealizować inwestycji jaką jest zakup nowszego ambulansu.

Zawsze stawaliśmy na wysokości zadania, zarówno podczas szkoleń, organizowanych przez nas manewrów, jak i wezwania Systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne !

Prosimy ... pomóżcie nam pomagać ...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • JOLANTA KRYJOM - awatar

    JOLANTA KRYJOM

    24.11.17
    24.11.17

    powodzenia

925 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Malka - awatar
Malka
20
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Służby Ratownicze Oleśnica - awatar
Służby Ratownicze Oleśnica
200
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Joanna Rutka - awatar
Joanna Rutka
10
Tomasz Krawczak - awatar
Tomasz Krawczak
10
Ania M - awatar
Ania M
30
Dvch - awatar
Dvch
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij