Zbiórka Pomoc dla rodziny ! - zdjęcie główne

Pomoc dla rodziny !

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalii Dorsz - awatar

Natalii Dorsz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Mam na imię Natalia.  Bardzo chciałabym prosić wszystkich zyczliwych ludzi o pomoc dla naszej rodziny. Ja wraz z mężem i dwójką małych dzieci mieszkamy w niewyremontowanym mieszkaniu. Połowę mieszkania mamy po części zrobioną tj. kuchnia i salon a łazienka i 2 pokoje są w stanie surowym. Wszyscy śpimy w salonie. Staramy się od dłuższego czasu uzbierać jakąś kwotę na remont, ale niestety w ostatnim czasie w naszym województwie przeszła nawalnica i zniszczyła nam to co już zdążyliśmy zbudować... . Chcielibyśmy prosić o ile to oczywiście możliwe o jakąś pomoc w odbudowie naszego mieszkania ze względu na  nasze dzieci, które są wieku 2 latka i drugi syn ma 7 miesięcy. W domu mamy wilgoć i dzieci przez to często chorują.  Liczy się dla nas każdy grosz... Państwo po nawałnicy przyznało nam 500 zł zapomogi tłumacząc, że to jedyne co mogą zrobić dla nas, gdyż są inni potrzebujący. 

Bardzo,ale to  bardzo bylibyśmy wdzięczni za okazane wsparcie... W IMIENIU MOJEJ RODZINY BARDZO PAŃSTWU DZIĘKUJĘ! 

NATALIA.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalii Dorsz - awatar

Natalii Dorsz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij