
Kto pamięta sytuację kiedy Wolontariuszka napisała, że ktoś tak uderzył kotka, że miał złamanie otwarte łapki?
Nie udawało się koteczka złapać :( dlatego, żeby zwiększyć szansę na szybsze złapanie i szybsza pomoc nastawiliśmy aż 3 łapki, ale niestety, a może i stety złapały się inne kotki, które były już w wysokiej ciąży.
Łapały się inne tylko nie on. I wreszcie cudowna wiadomość.
Jest.
Prosimy o wsparcie dla tego biedaka.
Pomożecie?
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!