Zbiórka Nowe płuca dla Ziemi - zdjęcie główne

Nowe płuca dla Ziemi

97 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Bucki - awatar

Mateusz Bucki

Organizator zbiórki

CZTERY ZŁOTE = NOWE PŁUCA DLA ZIEMI

Cześć!

25 października w USA z inicjatywy dwóch YouTuberów MrBeast oraz Marka Robera, powstała zbiórka w celu zasadzenia na całej naszej planecie 20 milionów drzew do końca 2022 roku. Do tej pory udało im się zebrać blisko 15 milionów dolarów. Jeden dolar, to jedno drzewo.

Zbiórkę wspierają znane osobistości, ale również rządy państw oraz tysiące osób prywatnych. W Polsce mieszka blisko 38 mln Polaków. Gdyby każdy z nas wpłacił jednego dolara, przekroczylibyśmy cel zbiórki blisko dwukrotnie. Jednakowoż trzeba zmierzyć się z rzeczywistością, dlatego mam nadzieję, że uda nam się zebrać 1 milion złotych do końca grudnia tego roku, co pozwoli na zasadzenie 250 000 drzew.


Kto już zasadził najwięcej drzew?
1. Tobi Lutke - 1,000,001 DRZEW - prezes Shopify
2. Elon Musk - 1,000,000 DRZEW - prezes SpaceX i Tesli
3. Marc Benioff - 900,000 DRZEW - prezes Salesforce
4. Rząd Ukrainy - 50,001 DRZEW
I wiele, wiele innych osób. Ty też możesz być wśród nich!

Więcej informacji można znaleźć na rzeczywistej stronie zbiórki: https://teamtrees.org

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
97 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Bucki - awatar

Mateusz Bucki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Aleksandra Grudzień - awatar
Aleksandra Grudzień
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mateusz Schechtel - awatar
Mateusz Schechtel
20
Dziunia - awatar
Dziunia
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojtek - awatar
Wojtek
10
Łukasz hapek - awatar
Łukasz hapek
10
malamalama - awatar
malamalama
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij