Zbiórka Na operację Tekili - zdjęcie główne

Na operację Tekili

1 203 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Leidicke - awatar

Aleksandra Leidicke

Organizator zbiórki

Tekila, piękna i kochana sunia typu owczarek niemiecki, znajda, przygarnięta niedawno przez Małgorzatę, została zdiagnozowana na raka tarczycy. Wszystkie badania wskazują na to, że rak nie jest złośliwy, ale bez operacji będzie rósł i coraz bardziej utrudniał oddychanie, a i co za tym idzie życie psu. Po operacji Tekila powinna wrócić szybko do zdrowia i dalej cieszyć się swoim beztroskimi psim życiem. Operacja odbyła się 17 grudnia, ponieważ im szybciej tym lepiej, a jej koszt wyniósł 1400zł plus leki i koszty dodatkowe ok. 400zł, a w związku z tak nagłym terminem operacji, zbliżającym się świętami, ogromem wydatków i ogólnym nadszarpnięciem domowego budżetu kwota ta nie jest mała dla właścicielki, wiec bardzo Was proszę o wsparcie!


Gosia, to moja znajoma, która kocha wszelkie istoty żywe, a pieseły to już w szegolności, jest właścicielką dwóch psów i papugi, obydwie sunie to znajdy i papuga też z drugiej ręki. Podejrzewam, że jak znów trafi się jakaś biedna istota szukająca domu, to znów pomoże, czy to przygarnie, czy znajdzie nowy dom. Gosia daje zwierzętom dużo miłości i poświęca dużo czasu a teraz jest w potrzebie, dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Chciałabym uzbierać kwotę 1500zł na operację, to byłoby ogromne wsparcie! W grupie siła, wyciągnąć takie pieniądze  na raz to duży wydatek, ale mała wpłata od wielu osób ułatwi uzbieranie tej kwoty, więc kżda, nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie, a jak nie możecie wpłacić to podajcie dalej! Zróbcie Tekili prezent na święta!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Leidicke - awatar

  Aleksandra Leidicke

  18.12.2018
  18.12.2018

  Właściciele Tekili Małgorzata i Julian z drugą sunią Szyszką (dziewczyny się bardzo lubią!)

  Zdjęcie aktualizacji 23 153

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.2019
  22.01.2019

  :)

1 203 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Leidicke - awatar

Aleksandra Leidicke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kott - awatar
Kott
20
Wika - awatar
Wika
50
Sylwester - awatar
Sylwester
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
M.... - awatar
M....
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij