Zbiórka Na operację Tekili - miniaturka zdjęcia

Na operację Tekili

Zbiórka Na operację Tekili - zdjęcie główne

Na operację Tekili

1 203 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Leidicke - awatar

Aleksandra Leidicke

Organizator zbiórki

Tekila, piękna i kochana sunia typu owczarek niemiecki, znajda, przygarnięta niedawno przez Małgorzatę, została zdiagnozowana na raka tarczycy. Wszystkie badania wskazują na to, że rak nie jest złośliwy, ale bez operacji będzie rósł i coraz bardziej utrudniał oddychanie, a i co za tym idzie życie psu. Po operacji Tekila powinna wrócić szybko do zdrowia i dalej cieszyć się swoim beztroskimi psim życiem. Operacja odbyła się 17 grudnia, ponieważ im szybciej tym lepiej, a jej koszt wyniósł 1400zł plus leki i koszty dodatkowe ok. 400zł, a w związku z tak nagłym terminem operacji, zbliżającym się świętami, ogromem wydatków i ogólnym nadszarpnięciem domowego budżetu kwota ta nie jest mała dla właścicielki, wiec bardzo Was proszę o wsparcie!


Gosia, to moja znajoma, która kocha wszelkie istoty żywe, a pieseły to już w szegolności, jest właścicielką dwóch psów i papugi, obydwie sunie to znajdy i papuga też z drugiej ręki. Podejrzewam, że jak znów trafi się jakaś biedna istota szukająca domu, to znów pomoże, czy to przygarnie, czy znajdzie nowy dom. Gosia daje zwierzętom dużo miłości i poświęca dużo czasu a teraz jest w potrzebie, dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Chciałabym uzbierać kwotę 1500zł na operację, to byłoby ogromne wsparcie! W grupie siła, wyciągnąć takie pieniądze  na raz to duży wydatek, ale mała wpłata od wielu osób ułatwi uzbieranie tej kwoty, więc kżda, nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie, a jak nie możecie wpłacić to podajcie dalej! Zróbcie Tekili prezent na święta!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Leidicke - awatar

  Aleksandra Leidicke

  18.12.18
  18.12.18

  Właściciele Tekili Małgorzata i Julian z drugą sunią Szyszką (dziewczyny się bardzo lubią!)

  Zdjęcie aktualizacji 23 153

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.01.19
  22.01.19

  :)

1 203 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Leidicke - awatar

Aleksandra Leidicke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kott - awatar
Kott
20
Wika - awatar
Wika
50
Sylwester - awatar
Sylwester
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
M.... - awatar
M....
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij