Zbiórka Pomoc dla Nikodema - zdjęcie główne

Pomoc dla Nikodema

822 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzenka Maria Magdalena Kornobis - awatar

Marzenka Maria Magdalena Kornobis

Organizator zbiórki

Dzień dobry nazywam się Marzena jestem Ciocią Nikodema zbieram pieniądze dla niego na rehabilitacje, na specjalistyczny wózek inwalidzki, tlenoterapie które mu pomagają ale są bardzo kosztowne, wyjazdy i na operacje dla Nikodema. Pieniądze przekazane od Państwa zostaną wykorzystane na leczenie i wyjazdy do różnych specjalistów. Pomoc dla mnie wiele znaczy ponieważ poprawi ulżenie mu w bólach. Bardzo będe Państwu wdzięczna za okazaną pomoc, dzięki tej pomocy dziecko może zacząć się poruszać, stanąć na własne nogi. Z bólem serca patrzymy na to jak dziecko nie może nic powiedzieć. Ta historia bardzo mnie porusza patrząc na codzienny trud jaki muszą włożyć rodzice w wychowanie dziecka. Łzy same cisną się do oczu patrząc na to jak bardzo mały cierpi.

Bardzo bym chciała pomóc mojemu bratankowi- proszę Państwa o pomoc kochani.


Nikodem urodził się z naczyniakiem limfatycznym i wadą wrodzoną serca. Pomimo przeprowadzonej operacji naczyniak nadal rośnie. W trakcie zabiegu przy usunięciu rurki intubacyjnej zatrzymało się mu serduszko na 35 minut i w efekcie czego Nikodem cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i padaczkę. Dodatkowo nie odzyskał świadomości, nie ma możliwości samodzielnie połykać, ssać i gryźć. Wymaga intensywnej i długotrwałej rehabilitacji, kosztownej terapii komórkami macierzystymi, specjalistycznego wózka inwalidzkiego.  

Razem z Nikodemem walczymy o każdy dzień.

Może ta historia poruszy ludzkie serca.


Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marzenka Maria Magdalena Kornobis - awatar

  Marzenka Maria Magdalena Kornobis

  29.03.19
  29.03.19

  Prosimy o UDOSTĘPNIANIE zbiórki wśród swoich Znajomych oraz wpłaty dla Nikodema. Musimy szybko działać by dać szansę Nikodemowi na skuteczne leczenie.

  Zdjęcie aktualizacji 28 858

Komentarze


 • Mami - awatar

  Mami

  28.07.19
  28.07.19

  Synku idź do przodu kocham 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.19
  26.04.19

  Duzo zdrowia maluszku

 • Jakub - awatar

  Jakub

  10.04.19
  10.04.19

  Warto pomagać kiedyś ja byłem chory bardzo i mi też pomogli ludzie dobrej woli.

 • Angelika kałdowska - awatar

  Angelika kałdowska

  27.03.19
  27.03.19

  Zrobiony przelew ;-)

822 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzenka Maria Magdalena Kornobis - awatar

Marzenka Maria Magdalena Kornobis

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mami - awatar
Mami
50
Mikołaj - awatar
Mikołaj
50
Daria - awatar
Daria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edit - awatar
Edit
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pomagacz - awatar
Pomagacz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij