Zbiórka Błagamy o Waszą Pomoc - zdjęcie główne

Błagamy o Waszą Pomoc

1 595 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Kochani. 

Zwracamy się do Was z ogromnym apelem o pomoc w spłaceniu długu w lecznicy za leczenie i zabiegi naszych podopiecznych

Fundacja jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej. W tej chwili wszystkie nasze pieniądze, które zbieramy na bazarkach idą na jedzenie dla naszych zwierzaków. Mamy naprawdę sporą ilość zwierzaków na utrzymaniu. Niestety nieplanowane wydatki, które ponieśliśmy na leczenie bezdomnych zwierzaków pod naszą opieką kompletnie nas zrujnowały. Nasza sunia Koko zabrana od „właściciela”, przeszła długą drogę, aby ze szkielecika przekształcić się w cudownego terierka i aby móc w końcu przejść zabieg sterylizacji. W czasie golenia brzuszka okazało się, że ma również guzy na listwie mlecznej. Trzeba było wykonać dodatkowo zabieg mastektomii. 

Sfinansowaliśmy również sterylizację ratującą życie suni wyratowanej ze schroniska o złej sławie. Wykastrowaliśmy na nasz koszt dwa cudowne psiaki Mentosa i Kajtka. Sfinansowaliśmy transport z drugiego końca Polski bezdomnej suni z bardzo chorą szczęką. Dzięki temu sunia znalazła pomoc w innej warszawskiej fundacji (nas już nie było stać, żeby udźwignąć jej leczenie). Wyleczyliśmy ze świerzba i kociego kataru nasze koty. Wszystkie zwierzaki zostały odrobaczone, odpchlone, zaszczepione, zachipowane. W tej chwili w lecznicy na pomoc czekają dwa dwumiesięczne porzucone na śmietniku maluchy, skopany kocurek z wybitym kłem i krwiakiem w miejscu uszka oraz kocia mama z pięcioma oseskami. Nie jesteśmy w stanie sami udźwignąć kolejnej faktury od weterynarza. Nasze moce przerobowe są zbyt małe. Kochani błagamy chociażby o złotówkę! Zazwyczaj nie robimy zbiórek, ale w tym momencie stoimy pod ścianą. Jesteśmy załamani, bo za chwilę nasza fundacja będzie musiała wstrzymać się z pomocą kolejnym zwierzakom, a ciężko nam sobie wyobrazić, że nie damy rady pomóc biednym zwierzakom przez brak finansów, pomimo, że mamy chęci i zapał do pomocy. W tym momencie mamy dług w lecznicy na 3 tysiące złotych. Teraz dowiedzieliśmy się również, że psiak Linek będący pod naszą opieką stracił wzrok i prawdopodobnie będzie potrzebny zabieg, na którego nas zwyczajnie nie stać. Bardzo, bardzo Was prosimy nie zostawiajcie nas z tym samych. Każda złotówka się liczy!

Poniżej zdjęcia małej części naszych psich i kocich podopiecznych.
Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę, jaka wpłynie na zwierzęta będące pod naszą opieką. 

LINEKKOKO
BRUTUS

MENTOS

TOLA

KAJTEK

FIFI

AMBER

KOFI

MILENKA

DŻULIA I ROMCIO

RODRIGO

MIA

HENIO

STEFAN

TABI 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.2019
  24.07.2019

  Tyle dobrego robicie. Niestety większość tych działań potrzebuje wsparcia finansowego. Ja wpłaciłam. Powodzenia.

 • Kateee - awatar

  Kateee

  04.07.2019
  04.07.2019

  Powodzenia! :)

 • Marta - awatar

  Marta

  07.06.2019
  07.06.2019

  Powodzenia!

 • Michał - awatar

  Michał

  02.06.2019
  02.06.2019

  Powedzenia

 • Bartek Krzyszczak - awatar

  Bartek Krzyszczak

  02.06.2019
  02.06.2019

  Mam nadzieję ze sunia dojdzie do siebie , a zwierzęciu ktore ja porzuciło życzę takiego samego cierpienia. Sąsiad z Marek

1 595 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
29
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kerepcak - awatar
Kerepcak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij