Zbiórka Terapia na skrzydłach - zdjęcie główne

Terapia na skrzydłach

31 270 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bernarda Grzywacz-Nowicka - awatar

Bernarda Grzywacz-Nowicka

Organizator zbiórki

Jest w Poznaniu takie miejsce gdzie zagubione dzieci znajdują bezpieczną przystań. W Nibylandii otrzymują akceptację, wsparcie, opiekę i miłość - wszystko to co cenne a czego nie doświadczają na co dzień. Nibylandia to Świetlica Socjoterapeutyczna na Świerczewie w Poznaniu - miejsce bajeczne i prawdziwe zarazem. 

Nasze Nibylandiowe dzieciaki mówią, że:

“Nibylandia to taki dom, tylko że do godziny 18:00”.

Razem  tworzymy Nibylandiową rodzinę. Kto chociaż raz tu był na pewno poczuł tę atmosferę. Wspólnie siadamy do posiłków, organizujemy narady rodzinne kiedy trzeba rozwiązać jakiś problem, przy jednym stole odrabiamy lekcje. Dużo się bawimy, pomagamy sobie wzajemnie i poprzez ciekawe warsztaty wspieramy dzieciaki w rozwoju ich talentów i pasji. We wszystkim jesteśmy RAZEM bo tak jest nam najlepiej. 

 Obserwując naszych podopiecznych, którzy już opuścili Nibylandię a także, ich rówieśników i rodziny.  Zauważyliśmy, że wciąż potrzebują pomocy w zakresie zdrowia emocjonalnego. Spojrzeliśmy szerzej na Poznań i zobaczyliśmy jak trudna jest sytuacja związana z terapią lub leczeniem w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. 

Widzimy to i nie chcemy być obojętni!

Naszym marzeniem jest aby w ciągu najbliższych dwóch lat uruchomić Skrzydlatą Poradnię Terapeutyczną. Tak wiele dzieci i młodzieży potrzebuje dzisiaj wsparcia, tak wielu z nich niestety nie otrzymuje go na czas. Chcemy pisać dobre historie, historie w których dzieci są wysłuchane, w których na czas otrzymują pomoc. Historie w których przyszłość dzieci ma kolory i pozwala im  wykorzystywać cały ich potencjał. 

Do tej pory jako fundacja wynajmowaliśmy część domu, w którym mieści się Nibylandia.  Nadarzyła się jednak okazja kupienia go i otworzenia w drugiej części budynku poradni terapeutycznej. Wierzymy, że pomoże ona nie tylko ludziom ze Świerczewa ale również z całego Poznania, że będzie to miejsce niosące wsparcie wszystkim potrzebującym bez względu na wiek, narodowość, wiarę czy status społeczny. 

Startujemy w wyścigu bo czas mamy tylko do końca grudnia 2022. 

Pomóż nam zatrzymać ten dom, w który włożyliśmy już tyle pracy i serca. A zobaczysz, że dobro uskrzydli jeszcze wiele osób! 

Naszym celem jest uzbieranie miliona złotych. Wierzymy, że wystarczy milion osób, które poruszone naszą potrzebą wesprą nas swoim datkiem.  

Bądź z nami, jesteś jeden na milion. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bernarda Grzywacz-Nowicka - awatar

  Bernarda Grzywacz-Nowicka

  01.12.2022
  01.12.2022

  Kochani zbiórka nadal trwa i nie ustajemy, to co widzicie tutaj to nie wszystko bo fundusze wpływają również na konto fundacji. Prowadzimy też rozmowy z Fundacją z Czech i USA, które zdecydowały się nas wesprzeć. Dodam tylko z radością, że jedną piątą potrzebnej kwoty mamy już uzbieraną :)
  I jeszcze jedna bardzo dobra wiadomość UWAGA ...... właściciel budynku wydłużył nam czas na zakup budynku do końca 2023 roku. I jak tu nie wierzyć, że dobro powraca a uskrzydlanie ma moc. Tak więc nie ustajemy i zbieramy dalej. Uskrzydlajcie razem z nami. Dorzucamy zdjęcie w świątecznym klimacie

  Zdjęcie aktualizacji 106 933

Komentarze


 • Nati i Ben - awatar

  Nati i Ben

  28.11.2022
  28.11.2022

  Wszystkiego Najlepszego Esti <3 I jeszcze więcej dobrego dla dzieciaków z Nibylandii!

  • Bernarda Grzywacz-Nowicka - awatar

   Bernarda Grzywacz-Nowicka - Organizator zbiórki

   29.11.2022
   29.11.2022

   Dziękujemy bardzo za Wasze serca.

31 270 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 142 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Bernarda Grzywacz-Nowicka - awatar

Bernarda Grzywacz-Nowicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 142

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Krystkiewicz - awatar
Ewa Krystkiewicz
200
Leszek Iwanowski - awatar
Leszek Iwanowski
50
Esti - awatar
Esti
50
Nati i Ben - awatar
Nati i Ben
100
Kornel - awatar
Kornel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Oskar Marzyński - awatar
Oskar Marzyński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij