Zbiórka Stwórzymy salę terapii ruchem - miniaturka zdjęcia

Stwórzymy salę terapii ruchem Jak założyć taką zbiórkę?

Stwórzymy salę terapii ruchem

5 879 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie działa przy SOSW w Pińczowie. Misją Stowarzyszenia jest pomoc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi, w tym z autyzmem. Celem zbiórki jest zebranie funduszy na stworzenie sali terapii ruchem dla dzieci w szkole specjalnej. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą miały szansę na rozwój swoich umiejętności ruchowych i były w stanie cieszyć się życiem. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie sali w niezbędne narzędzia i sprzęty do przeprowadzania zajęć terapii ruchem. 

Dołączając do naszej zbiórki możesz pomóc dzieciom w szkole specjalnej osiągnąć swoje cele i zwiększyć ich szanse na lepsze jutro. Każda złotówka się liczy dlatego zachęcamy do wsparcia naszej misji i dołączenia do naszej społeczności. 

Pomóż dzieciom - one chcą być sprawne tak jak TY!

Dzięki dobroczynnej akcji Auchan, Stowarzyszeniu  "Pomocna Dłoń" w Pińczowie, Pomagam.pl i Donateo możesz wspomóc doposażenie sali terapii ruchem dla dzieci niepełnosprawnych.

Pokaż #MocDobrychGestów


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna W. - awatar

  Anna W.

  23.05.2023
  23.05.2023

  Powodzenia. Myślę że uda się zebrać potrzebna kwotę, a nawet większą dla Naszych dzieciaczków. 😀

  • STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - awatar

   STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - Organizator zbiórki

   23.05.2023
   23.05.2023

   Dziekujemy 😊

5 879 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Logo Auchan
Klienci Auchan
4 836
Jerzyk - awatar
Jerzyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Świercz - awatar
Aleksandra Świercz
50
Paulina - awatar
Paulina
50
Aneta - awatar
Aneta
20
Anna W. - awatar
Anna W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KaPa - awatar
KaPa
20
Ricardo - awatar
Ricardo
220

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij