Zbiórka Terapia to NIE wstyd - zdjęcie główne

Terapia to NIE wstyd

1 100 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Węgrzyn - awatar

Anna Węgrzyn

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Węgrzyn i jestem autorką Kampanii Społecznej Terapia to NIE wstyd. rok temu ruszyłam pierwszym w Polsce Terapiobusem aby udzielać wsparcia psychologicznego. Tutaj link do naszej strony https://www.terapiatoniewstyd.pl/

Cele Kampanii 2021:

 Usłysz i zobacz swoje dziecko!

-Przeciwdziałanie samobójstwom dzieci i młodzieży.

-Uświadomienie dorosłym, jakie zachowania są przyczyną występowania w dorosłym życiu min: lęku przed odrzuceniem, lęku przed bliskością, lęku przed samotnością, niskiego poczucia własnej wartości czy braku samoakceptacji.

-Zwrócenie uwagi dorosłym jak bardzo dziecko potrzebuje ich uwagi – jak dzisiejsze przytulenie dziecka ma wpływ na jego przyszłość, relacje z innymi ludźmi.

-Słowa mają MOC – jak słowa i zwroty wypowiadane przez rodziców mają wpływ na przyszłe życie dziecka.

-Zwrócenie uwagi dorosłym jak ważny jest czas dany dziecku, pokazanie czym jest jakościowo spędzony czas.

-Stop agresji w rodzinie – stop przemocy fizycznej i psychicznej.

-Stop alienacji rodzicielskiej – zwrócenie uwagi na problem wykorzystywania dziecka w trakcie rozstania – jako „karty przetargowej”.

-Nauka świadomego rodzicielstwa.

Pieniądze potrzebne są na przygotowanie i paliwo do TERAPIOBUSA, wynagrodzenie osób współpracujących, grafika, wydruki, materiały marketingowe i edukacyjne oraz dziesiątki innych drobnych i większych działań.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 100 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Węgrzyn - awatar

Anna Węgrzyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Sebastian Kołodziejczyk - awatar
Sebastian Kołodziejczyk
20
Sebastian Kołodziejczyk - awatar
Sebastian Kołodziejczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anita - awatar
Anita
200
Monika Kępska - awatar
Monika Kępska
50
Katt - awatar
Katt
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Kiestrzyn - awatar
Anna Kiestrzyn
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij