Zbiórka Razem pokonajmy raka ! - miniaturka zdjęcia

Razem pokonajmy raka !

Zbiórka Razem pokonajmy raka ! - zdjęcie główne

Razem pokonajmy raka !

2 481 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina S Ka - awatar

Ewelina S Ka

Organizator zbiórki

Witajcie drodzy znajomi i przyjaciele.

Apeluje do Was z ogromną prośbą o pomoc dla Naszej MAMY,BABCI i PRZYJACIÓŁKI.

Teresa Cieloch bo to o nią chodzi...do nie dawna Jej życie było pełne zdrowia,szczęścia które dzieliła z najbliższymi...Niestety choroba zaburzyła wszystko w jednej chwili.W styczniu 2019 zdiagnozowano u niej złośliwego raka .Leczenie podjęto nie mal od razu. Zaczęła się pielgrzymka do lekarzy,lecz wyjazdy do nich wielokrotnie przekraczają domowy budżet , a to dopiero początek.

Teresę czeka chemio i radioterapia , a wiadomo że po nich potrzebne leki, które wzmocnią jej organizm i pozwolą jak najlżej przejść długi proces leczenia.

Tego nie było w planach na życie wesołej , skromnej i życzliwej Teresy...

Rodzina i przyjaciele są bezradni , choć ROBIĄ WSZYSTKO CO W ICH MOCY by pomóc , by było lżej .

Cała nadzieja na Wasze wsparcie , o które bardzo prosimy , bo Nasza Terenia chce żyć dla DZIECI , WNUKÓW i dla Nas przyjaciół.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • od rodzinki ze Śląska - awatar

    od rodzinki ze Śląska

    14.03.19
    14.03.19

    Droga Ciociu Życzymy dużo wytrwałości sił i wielu życzliwych ludzi wokół, bo jak są z nami bliscy łatwiej przetrwać trudne chwile. Pozdrawiamy ciepło Z i E

2 481 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina S Ka - awatar

Ewelina S Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Edyta - awatar
Edyta
20
Maciej - awatar
Maciej
100
Ilka Lingelbach - awatar
Ilka Lingelbach
150
Marcin Olechnowicz - awatar
Marcin Olechnowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Andrzej Samarek - awatar
Andrzej Samarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia Nowak - awatar
Emilia Nowak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij