Zbiórka Razem pokonajmy raka ! - zdjęcie główne

Razem pokonajmy raka !

2 481 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina S Ka - awatar

Ewelina S Ka

Organizator zbiórki

Witajcie drodzy znajomi i przyjaciele.

Apeluje do Was z ogromną prośbą o pomoc dla Naszej MAMY,BABCI i PRZYJACIÓŁKI.

Teresa Cieloch bo to o nią chodzi...do nie dawna Jej życie było pełne zdrowia,szczęścia które dzieliła z najbliższymi...Niestety choroba zaburzyła wszystko w jednej chwili.W styczniu 2019 zdiagnozowano u niej złośliwego raka .Leczenie podjęto nie mal od razu. Zaczęła się pielgrzymka do lekarzy,lecz wyjazdy do nich wielokrotnie przekraczają domowy budżet , a to dopiero początek.

Teresę czeka chemio i radioterapia , a wiadomo że po nich potrzebne leki, które wzmocnią jej organizm i pozwolą jak najlżej przejść długi proces leczenia.

Tego nie było w planach na życie wesołej , skromnej i życzliwej Teresy...

Rodzina i przyjaciele są bezradni , choć ROBIĄ WSZYSTKO CO W ICH MOCY by pomóc , by było lżej .

Cała nadzieja na Wasze wsparcie , o które bardzo prosimy , bo Nasza Terenia chce żyć dla DZIECI , WNUKÓW i dla Nas przyjaciół.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • od rodzinki ze Śląska - awatar

    od rodzinki ze Śląska

    14.03.2019
    14.03.2019

    Droga Ciociu Życzymy dużo wytrwałości sił i wielu życzliwych ludzi wokół, bo jak są z nami bliscy łatwiej przetrwać trudne chwile. Pozdrawiamy ciepło Z i E

2 481 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina S Ka - awatar

Ewelina S Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Edyta - awatar
Edyta
20
Maciej - awatar
Maciej
100
Ilka Lingelbach - awatar
Ilka Lingelbach
150
Marcin Olechnowicz - awatar
Marcin Olechnowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Andrzej Samarek - awatar
Andrzej Samarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia Nowak - awatar
Emilia Nowak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij