Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Witam zbieram na naprawę samochodu mojego BMW E60 który bardzo lubię jeżdżę nim od 5 lat niestety zaczął się bardzo sypać podstawowe na co trzeba wymienić to podpora wału i układ wydechowy. W planach mam kiedyś dołożyć m pakiet zmienić felgi a także ponieść moc lecz w tym momencie nie stać mnie nawet na naprawę
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!