Zbiórka Na radość z muzyki - zdjęcie główne

Na radość z muzyki

11 914 zł  z 12 500 zł (Cel)
Wpłaciło 356 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koluszkach - awatar

Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koluszkach

Organizator zbiórki

Dzieci niepełnosprawne potrzebują niewiele, żeby piękny, najszczerszy na świecie uśmiech rozjaśnił ich twarze. A prawdziwą radość daje im na pewno muzyka. My, rodzice dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Koluszkach utworzyliśmy więc tę zbiórkę, żeby zapewnić szkole zestaw instrumentów muzycznych i akcesoriów z integracji sensorycznej. Chcemy, by zajęcia szkolne jak najbardziej stymulowały umysły naszych dzieci z niepełnosprawnościami i wzbudzały u nich pozytywne emocje. Takie instrumentarium i zestaw do SI to także ogromna pomoc dla nauczycieli. 

Szkoły specjalne niestety są niedofinansowane i musza prosić o każdą złotówkę. W realnych warunkach funkcjonowania SOSW w Koluszkach zestaw instrumentów jest więc nieosiągalnym marzeniem.
Ale marzenia trzeba spełniać i mamy nadzieję, że Państwo nam w tym pomogą.

Zbieramy na zestaw bębnów afrykańskich z przeszkoleniem nauczycieli (sami Państwo widzą, że dla organu prowadzącego szkołę może to brzmieć egzotycznie), na dzwonki, piszczałki, marakasy, shakery, kije deszczowe, stroje na występy.

Na zajęcia z integracji sensorycznej potrzebne są kołderki obciążeniowe, huśtawka "bocianie gniazdo", deski rotacyjne i inne drobne akcesoria, które przyniosą ulgę w niepełnosprawnościach i pozwolą czerpać radość z odczuwania świata.

Dziękujemy za każdą wpłatę i przyczynienie się do realizacji tej wielkiej sprawy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Renata Langner "Piórka" - awatar

  Renata Langner "Piórka"

  28.02.2023
  28.02.2023

  "Piórka" - powodzenia!

 • Aneta Nawrocka - awatar

  Aneta Nawrocka

  05.02.2023
  05.02.2023

  Powodzenia🙂!

 • Iwona Rog 2xksiążka - awatar

  Iwona Rog 2xksiążka

  24.01.2023
  24.01.2023

  Warto pomagać.

 • Bozena Slaby - awatar

  Bozena Slaby

  11.01.2023
  11.01.2023

  Zapłacone 😉

11 914 zł  z 12 500 zł (Cel)
Wpłaciło 356 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koluszkach - awatar

Rada Rodziców przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koluszkach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 356

Kempińska Joanna - awatar
Kempińska Joanna
5
Aleksandra Mróz - awatar
Aleksandra Mróz
30
Piotr Mogieloński - awatar
Piotr Mogieloński
30
Henryka Wójcik - awatar
Henryka Wójcik
32
Mariusz Racz - awatar
Mariusz Racz
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Nawrocka - awatar
Aneta Nawrocka
5
Monika MaryniowskA - awatar
Monika MaryniowskA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr - awatar
Piotr
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij