Zbiórka  Zgromadzenie Kręgów - zdjęcie główne

Zgromadzenie Kręgów

0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Art - awatar

Patrycja Art

Organizator zbiórki

Witaj! Dziękujemy, że otworzyłaś, otworzyłeś stronę naszego projektu!

Co roku grupa wolontariuszek i wolontariuszy przygotowuje wyjątkowe wydarzenie – Międzynarodowe Zgromadzenie Kręgów. Jest ono odpowiedzią na przepowiednie : Kiedy wszystkie rasy staną razem w modlitwie – świat będzie uzdrowiony. Patrząc na obecny stan świata widzimy potrzebę odbudowywania równowagi pomiędzy człowiekiem a naturą, pomiędzy mężczyznami i kobietami, pomiędzy pokoleniami. To działanie zaczyna się w indywidualnej przemianie świadomości.

Zdjęcie opisu zbiórki  Zgromadzenie Kręgów

Nasza historia...

Strukturą Zgromadzenia jest Krąg – miejsce gdzie każda osoba jest tak samo ważna i wnosi swoją unikalną jakość. Uczymy się z każdej usłyszanej historii nas oznacza to wspólną przestrzeń inspiracji, wymiany wiedzy, czerpania z pradawnej wiedzy, mądrości rdzennych plemion. Pierwsze Zgromadzenie rozpoczęło się w 2011 roku, wizytą Starszyzny Babć Wyspy Żółwiej - z rdzennych plemion USA, Kanady oraz z Hawajów, później gościliśmy i gościłyśmy Krąg Starszyzny Babć Aoteaora z Nowej Zelandii, nauczycieli szamańskich z USA z Sacred Circles Institute, osoby z Europy reprezentujące europejskie ścieżki duchowe (np. z Glastonbury), ruchy społeczne na rzecz zmian na Ziemi (m.in. ze społeczności Tamera w Portugalii) oraz osoby prowadzące kręgi działające na rzecz zmian na Ziemi z Polski. 

Zdjęcie opisu zbiórki  Zgromadzenie Kręgów

Jesteśmy twórcami tego świata.

Co roku tworzymy przestrzeń do poznania się, wymiany informacji, zdobycia mądrości, budowania i wspierania kręgów – struktury społecznej gdzie każda osoba jest ważna. Wspólnie uczymy się i poznajemy jak łączyć się z Ziemią i Duchem przez ceremonie, jak odnajdywać drogę do własnej mądrości, jak łączyć się z Przodkami i Przodkiniami, jakie jest miejsce Starszyzny obecnie, tworzymy przestrzeń do eksplorowania pytania - kim jestem.

Żyjemy w czasach głębokich przemian na świecie, Majowie określali ten moment jako : Czas bez czasu.

Dlatego tak ważny jest rozwój każdej i każdego z nas oraz dostęp do wiedzy i mądrości, która może nam w tym pomóc. 

Zdjęcie opisu zbiórki  Zgromadzenie Kręgów

Na co dokładnie zbieramy pieniądze.

Zgromadzenie organizowane jest z pieniędzy pochodzących z opłat uczestniczek i uczestników. W tym roku chcemy zgromadzić większą kwotę aby w następnym roku zaprosić do Polski przedstawicieli rdzennych plemion m.in. z Peru by móc poznać ich cenną wiedzę, ceremonie dla Ziemi, zbudować most łączący kraje i światy.

Twoja finansowa pomoc to współtworzenie tego wydarzenia. Nie mamy sponsorów, uczymy się jak organizować tak duże wydarzenie aby było dostępne finansowo dla dużej grupy osób. W ten sposób tworzymy platformę do zdobywania wiedzy, informacji, wymiany i odbudowywania wartości wspólnoty.

Dzięki Twojej wpłacie będziemy mieć wsparcie finansowe na część kosztów w tym roku oraz budżet na realizację planów w przyszłym!

 

Zdjęcie opisu zbiórki  Zgromadzenie Kręgów

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Art - awatar

Patrycja Art

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij