Zbiórka Pomoc dla Mariki z OSP Brzózki. - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Mariki z OSP Brzózki. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Mariki z OSP Brzózki. - zdjęcie główne

Pomoc dla Mariki z OSP Brzózki.

96 599 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 836 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andżelika Majzel - awatar

Andżelika Majzel

Organizator zbiórki

Edit 7.11.2023 Kochani, wielkie dzięki za dotychczasowe wsparcie. Uzbieraliśmy kwotę 94 156 zł. Prowadzenie zbiórki przekazujemy siostrze Mariki - Andżelice, która jest najbliżej Mani i efektywniej może zarządzać zbiórką. 

Aktualnie zorganizowany jest kiermasz ciast w Szkole Podstawowej w Trzebieży - z którego całkowity dochód trafi do Mariki. 

Edit. 20.09.2023. Kochani! Dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty. Kwota ponad 60 tys. zł. przerosła nasze oczekiwania. Znaczna część uzbieranej kwoty jest już na koncie Mariki i głównie przeznaczana jest na pracę rehabilitanta oraz na lekarstwa. Jak już pewnie wiecie, jutro (21.09.) ruszamy z licytacjami wyjątkowych produktów i usług na stronie Brzózek (www.facebook.com/WioskaBrzozki). Natomiast w niedzielę (24.09.) zapraszamy wszystkich na kiermasz, zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Brzózki. Będzie można kupić pyszne smakołyki oraz rękodzieło i tym samym wesprzeć zbiórkę na rehabilitację Mariki. Oczywiście wszystkie środki zebrane na licytacji internetowej oraz podczas kiermaszu przeznaczone zostaną dla Mariki. 

Edit. Kochani... jesteśmy wzruszeni. Bardzo. W imieniu Mariki, Łukasza i pewnie też Oliwci bardzo dziękujemy za Wasz odzew. W kilka godzin uzbieraliśmy docelową kwotę. Zbieramy dalej. Kwota 22000 to jest miesiąc (tylko..? Aż!) leczenia. A nam chodzi o to, by Marika w pełni doszła do siebie i stanęła na nogi! Walczymy. 


Drodzy Koleżanki, Koledzy, Przyjaciele i Znajomi. Wszyscy Ludzie o dobrych sercach. Zwracamy się do Was o wsparcie Mariki i jej Rodziny. 

Marika i Łukasz to kochająca się Rodzina, której pół roku temu urodziła się wspaniała córeczka, Oliwcia.  Niestety tuż po porodzie u Mariki wykryto guza mózgu - glejaka. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak wielkim ciosem diagnoza ta była dla tej wspaniałej Kobiety i dla jej bliskich.  

Nasza druhna z OSP Brzózki wyczerpała już wszystkie możliwości leczenia i rehabilitacji refundowane przez państwo. Obecnie Marika potrzebuje rehabilitacji szpitalnej na oddziale neurologicznym. Koszt takiej rehabilitacji to ok. 22000 złotych miesięcznie.

Marika to człowiek o wielkim sercu, gotowa stawić się na każde wezwanie, by pomagać innym. Łukasz jest zawodowym strażakiem, na co dzień pomaga potrzebującym. Dzisiaj to Oni potrzebują naszej pomocy . Nad tą historią nie można przejść obojętnie. Pomóżmy razem Marice. 

Niech Mania (bo tak ją nazywają przyjaciele), jak najdłużej cieszy się życiem i obecnością bliskich, a malutkiej Oliwii pomoże to rosnąć w szczęściu z kochającą ją Mamą przy boku.


Zbiórka prowadzona jest przez siostrę Mariki - Anżdżelikę Majzel. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2023
  01.10.2023

  Zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2023
  01.10.2023

  Wracaj do zdrowia!

 • Ewa Adamska - awatar

  Ewa Adamska

  28.09.2023
  28.09.2023

  Pierogi licytacja

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.09.2023
  28.09.2023

  Anngie lashes licytacje

 • Olga Gruszka - awatar

  Olga Gruszka

  12.09.2023
  12.09.2023

  Wracaj do zdrowia Marika

96 599 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciło 836 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Andżelika Majzel - awatar

Andżelika Majzel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 836

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Krystyna Pendzioła - awatar
Krystyna Pendzioła
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij