Zbiórka Na operacje Tomka - zdjęcie główne

Na operacje Tomka

1 198 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kowalczyk - awatar

Piotr Kowalczyk

Organizator zbiórki

Witam. Prowadzę zbiórkę na operacje rozszczepu dla szwagra Tomka. TOMEK urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia.

Do tego czasu miał za sobą już 8 operacji. Lecz było to jak był  dzieckiem. Leczenie w tamtych czasach nie obejmowało estetyki tylko operowano aby dało się w jakimś stopniu normalnie funkcjonować.

Do tego problem ze słuchem wynikający z choroby.

Do tego dochodzą ciągłe problemy z układem pokarmowym, oddechowym i połykania. Czy też problemy z mówieniem. Co dodatkowo utrudnia komunikację.

I nie raz powoduje ogromny stres i kompleksy.


W tamtym roku wspólnie z dziewczyną postanowił zrobić coś w tym kierunku.

Udało się znaleźć specjalistów którzy podejmą się jego operacji, 3 chirurgów z rozplanowało zabieg na 9 godz. Rekonstrukcje podniebienia, wargi i nosa ( wewnętrznego i zewnętrznego ).

Podniebienie wymaga rekonstrukcji bo zrobiła się szczelina po dawnych szwach.

Korekta nosa środkowego. bo przez całe życie jak powiedział dr jedna zagroda jest całkowicie zasłonięta co bardzo utrudnia oddychanie. I będzie trzeba w całości modelować na nowo. I na koniec warga która nie jest w ogóle symetryczna.


Do operacji potrzebne były także chrząstki od dawcy. Co bardzo dodatkowo zwiększało koszty i tak kosztownej operacji. Jednak po konsultacji udało się zostać dawcą sam sobie. Co zmniejszyło koszty.


Udało się nawet znaleźć fundację odprowadzać tam podatek. I po rozmowach zapewniających ze fundacja wesprze nawet w ponad połowie koszów.


I nagle przed planowanym zabiegiem fundacja powiedziała ze nie będą jednak mogli mu pomóc jak wcześniej zapewniali.

Liczy się każda złotówka. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.2020
  12.11.2020

  Powodzenia! Mama nadzieje ze szybko uda się zebrać potrzebna kwotę! Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.2020
  30.10.2020

  :)

1 198 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Kowalczyk - awatar

Piotr Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika - awatar
Monika
20
Kamil - awatar
Kamil
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Taria - awatar
Taria
5
Kamil Gregorczyk - awatar
Kamil Gregorczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij