Zbiórka A może... podróż po USA :) - miniaturka zdjęcia

A może... podróż po USA :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka A może... podróż po USA :) - zdjęcie główne

A może... podróż po USA :)

36 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Pyrtek - awatar

Kasia Pyrtek

Organizator zbiórki

Jestem Kasia :) studentka, która wybiera się w te najbliższe wakacje do USA na wymianę kulturową i do pracy jednocześnie. 

Zbieram właśnie na ten wyjazd, bo po okresie pracy mamy czas na podróż i zwiedzanie, jednak na to trzeba funduszy. Prawdopodobnie to jest moja jedyna szansa zobaczyć Stany i szkoda byłoby pomijać piękne miejsca tylko ze względów finansowych... Więc zbieram dla siebie, żebym mogła w pełni (albo większej części) skorzystać z nadarzającej się okazji i spełnić jedno ze swoich marzeń i podróżować po Ameryce :) zebranych pieniędzy nie zmarnuję, a wykorzystam do kształcących podróży.

Taka pomoc finansowa znaczy bardzo wiele. I będę niezmiernie wdzięczna za każde wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.03.2017
    29.03.2017

    życzę udanego pobytu i mam nadzieję, że te wpłaty dopiero będą :) Pozdrawiam :)

36 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Pyrtek - awatar

Kasia Pyrtek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Rafał Fuchs - awatar
Rafał Fuchs
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij