Zbiórka Wesprzyj leczenie Tilo - zdjęcie główne

Wesprzyj leczenie Tilo

2 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Tilo to 12-letni, rasowy bulterier, który trafił do naszego domu tymczasowego 14 kwietnia.Odpowiedzieliśmy na dramatyczny apel o pilne udzielenie pomocy psu, którego obecni właściciele – ludzie starsi i schorowani – nie są w stanie otoczyć odpowiednią opieką.

Błyskawiczna akcja zakończyła się umieszczeniem staruszka w DT w Warszawie. Psiak zniósł zmianę koncertowo – bardzo dobrze przyjął nowe miejsce, nowych ludzi. Jak na swój wiek był ożywiony, ruchliwy, radosny. Cieszyliśmy się z jego dobrego samopoczucia, dobrego stanu… niestety nie dane nam było na długo utrzymać tej radości. U wszystkich przyjmowanych pod skrzydła Fundacji zwierząt standardowo wykonujemy badania, w przypadku tych w podeszłym wieku – rozszerzone. Ich wyniki bywają różne, ale tego, co ujawniły testy u Tilo, nikt z nas się nie spodziewał.

Bullik cierpi na zaniedbaną, przewlekłą postać niewydolności nerek (IV stopień). Trafił do nas praktycznie w ostatniej chwili, bo choroba jest na tyle zaawansowana, że w bezpośredni sposób zagraża jego życiu. Natychmiast wdrożyliśmy leczenie. Pies będzie pod opieką doświadczonego nefrologa, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc mu wyjść z kryzysu, ale wszystko to nadal nie daje gwarancji, że organizm poradzi sobie z chorobą. Nie składamy jednak broni…Na dziś Tilo potrzebuje zestawu leków, karmy weterynaryjnej, regularnych kontrolnych wizyt u specjalisty… jest u nas zaledwie kilka dni, a już w tej chwili koszta opieki nad nim sięgają 800 zł. To dopiero początek walki o jego życie.

W związku z tym serdecznie prosimy o wsparcie dla staruszka.Każda złotówka wrzucona do jego skarbonki pomoże nam w zapewnieniu Tilo szansy na nowe, lepsze życie.
Dziękujemy.Poniżej przedstawiamy pierwsze faktury za leczenie i diagnostykę Tilo:


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.18
  20.04.18

  dużo, dużo zdrówka psiaku:):)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.18
  19.04.18

  Powodzenia w powrocie do zdrowia 😀

 • kuba - awatar

  kuba

  18.04.18
  18.04.18

  zdrowka psiaku!

 • M. S. - awatar

  M. S.

  18.04.18
  18.04.18

  Powodzenia!

2 035 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szczerbik Marcin - awatar
Szczerbik Marcin
20
Daria Matulka - awatar
Daria Matulka
5
Bartosz Kuc - awatar
Bartosz Kuc
20
Igaoz - awatar
Igaoz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij