Zbiórka Wesprzyj leczenie Tilo - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj leczenie Tilo

Zbiórka Wesprzyj leczenie Tilo - zdjęcie główne

Wesprzyj leczenie Tilo

2 035 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 

Tilo to 12-letni, rasowy bulterier, który trafił do naszego domu tymczasowego 14 kwietnia.Odpowiedzieliśmy na dramatyczny apel o pilne udzielenie pomocy psu, którego obecni właściciele – ludzie starsi i schorowani – nie są w stanie otoczyć odpowiednią opieką.

Błyskawiczna akcja zakończyła się umieszczeniem staruszka w DT w Warszawie. Psiak zniósł zmianę koncertowo – bardzo dobrze przyjął nowe miejsce, nowych ludzi. Jak na swój wiek był ożywiony, ruchliwy, radosny. Cieszyliśmy się z jego dobrego samopoczucia, dobrego stanu… niestety nie dane nam było na długo utrzymać tej radości. U wszystkich przyjmowanych pod skrzydła Fundacji zwierząt standardowo wykonujemy badania, w przypadku tych w podeszłym wieku – rozszerzone. Ich wyniki bywają różne, ale tego, co ujawniły testy u Tilo, nikt z nas się nie spodziewał.

Bullik cierpi na zaniedbaną, przewlekłą postać niewydolności nerek (IV stopień). Trafił do nas praktycznie w ostatniej chwili, bo choroba jest na tyle zaawansowana, że w bezpośredni sposób zagraża jego życiu. Natychmiast wdrożyliśmy leczenie. Pies będzie pod opieką doświadczonego nefrologa, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc mu wyjść z kryzysu, ale wszystko to nadal nie daje gwarancji, że organizm poradzi sobie z chorobą. Nie składamy jednak broni…Na dziś Tilo potrzebuje zestawu leków, karmy weterynaryjnej, regularnych kontrolnych wizyt u specjalisty… jest u nas zaledwie kilka dni, a już w tej chwili koszta opieki nad nim sięgają 800 zł. To dopiero początek walki o jego życie.

W związku z tym serdecznie prosimy o wsparcie dla staruszka.Każda złotówka wrzucona do jego skarbonki pomoże nam w zapewnieniu Tilo szansy na nowe, lepsze życie.
Dziękujemy.Poniżej przedstawiamy pierwsze faktury za leczenie i diagnostykę Tilo:


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.18
  20.04.18

  dużo, dużo zdrówka psiaku:):)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.18
  19.04.18

  Powodzenia w powrocie do zdrowia 😀

 • kuba - awatar

  kuba

  18.04.18
  18.04.18

  zdrowka psiaku!

 • M. S. - awatar

  M. S.

  18.04.18
  18.04.18

  Powodzenia!

2 035 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Szczerbik Marcin - awatar
Szczerbik Marcin
20
Daria Matulka - awatar
Daria Matulka
5
Bartosz Kuc - awatar
Bartosz Kuc
20
Igaoz - awatar
Igaoz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij