Zbiórka Cierpiąc czekała na śmierć - zdjęcie główne

Cierpiąc czekała na śmierć

2 446 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby

Uwaga drastyczne zdjęcia!!


Zdaniem policjantów przybyłych na miejsce interwencji Tina nie cierpiała i nie wymagała natychmiastowej pomocy weterynarza, a jejstan ocenili jako dobry.

Wyobrażacie sobie cierpienie tego psa, pozostawionego na posesjiprzez właścicielkę? Oko na wierzchu, krwawiący guz, wychudzona,brudna, zaniedbana, prosząca zza bramy o pomoc. Tak wyglądała Tinaw dniu interwencji. Po 4 godzinach interwencji wspólnie zinspektorka z „Nadziei na Dom” sunia została odebrana inatychmiast trafiła do kliniki weterynaryjnej. Jest diagnozowana iprzygotowywana do operacji. Sunia po operacji pozostanie w szpitaliku na rekonwalescencji.

Prosimy o wsparcie w leczeniu Tiny. Po wyjściu Tiny ze spzitala, trafi prawdopodobnie do hoteliku, wiec potrzebujemy także środków na utrzymynie.

Błagamy o pomoc:(

Komentarze


 • Kaaaaa - awatar

  Kaaaaa

  28.02.19
  28.02.19

  Będzie dobrze, malutka ♥️♥️♥️

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  22.02.19
  22.02.19

  Zdrowiej psinko i znajdź kochającego człowieka !!!

 • Malgorzata Barbara Poniatowska - awatar

  Malgorzata Barbara Poniatowska

  21.02.19
  21.02.19

  Zdrowiej Suniu!! Co do zachowania policjantow, to ..... przemilcze :(

2 446 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby

Wpłaty: 82

Łukasz B - awatar
Łukasz B
49
Natalia - awatar
Natalia
10
Osaka - awatar
Osaka
50
Jaga - awatar
Jaga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kaaaaa - awatar
Kaaaaa
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij