Zbiórka Pomoc dla dzielnego Olka - zdjęcie główne

Pomoc dla dzielnego Olka

145 863 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 836 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Gburzyńska - awatar

Natalia Gburzyńska

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!

Nazywam się Aleksander Tekliński, mam 3 latka. Do tej pory byłem bardzo energicznym i uśmiechniętym chłopcem. Jednak miesiąc temu moje życie wywróciło się do góry nogami.

Jadąc do przedszkola wraz z mamą i bratem ulegliśmy poważnemu wypadkowi. Mojej mamusi niestety nie udało się przeżyć, natomiast mój braciszek odniósł tylko drobne obrażenia i jest już w pełni zdrów. Ja niestety nie miałem tyle szczęścia. Odniosłem poważne obrażenia mózgu i ciała.  Aktualnie nie widzę, słyszę tylko na jedno uszko i mam sparaliżowane całe ciało, w związku z tym nie poruszam się samodzielnie i na stałe potrzebuję opieki. Nie mogę także mówić ani jeść, jestem karmiony przez brzuszek, do jelitowo. Niedługo rozpoczynam intensywną rehabilitację aby mój stan nie uległ pogorszeniu. 

W najbliższym czasie zamierzam też wrócić do swojego domku, jednak aktualnie nie jest on przystosowany abym mógł w nim znowu przebywać. W związku z tym zbieram pieniążki aby mój tata mógł kupić specjalistyczny sprzęt oraz wszystkie niezbędne rzeczy do mojego funkcjonowania. Potrzebuję także pieniążków na leki, badania oraz wizyty lekarskie. 

Będę niezmiernie wdzięczny za każdy przekazany grosik i udostępnienie informacji o zbiórce. Odpłacę się szerokim uśmiechem a w przyszłości pokażę, że dzięki  Waszemu wsparciu, a moim ciężkim ćwiczeniom udało mi się wiele osiągnąć. 

Z góry bardzo dziękuję każdej osobie w swoim imieniu a także taty.

Olek 

P.S. Serdecznie chciałbym wszystkim wpłacającym podziękować za każdą złotówkę. Cel zbiórki został osiągnięty, ale nie jest ona zakończona, trwa nadal. Aktualnie przebywam w Centrum Zdrowia Dziecka i jestem rehabilitowany. Dalej walczę i nie zamierzam się poddać! Miałem okazję także spotkać Świętego Mikołaja i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.21
  02.01.21

  Zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.12.20
  31.12.20

  Zdrowiej Oluś 👊💪

 • Roberto - Licytacja Serce dla Olka - awatar

  Roberto - Licytacja Serce dla Olka

  31.12.20
  31.12.20

  Licytacja serce dla Olka Przelano wylicytowaną kwotę za cudowny obraz konia. A Olkowi najlepszości....

 • Krysia Kądziela - awatar

  Krysia Kądziela

  23.12.20
  23.12.20

  Pieniążki wpłacone 70 zł, „pociąg z piernika”

 • Sylwia Rozbicka LICYTACJA SERCE DLA OLKA - awatar

  Sylwia Rozbicka LICYTACJA SERCE DLA OLKA

  20.12.20
  20.12.20

  <3 <3 <3

145 863 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 836 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Gburzyńska - awatar

Natalia Gburzyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 836

Karol - awatar
Karol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ramona Nawrot - awatar
Ramona Nawrot
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
JOANNA FILIŃSKA - awatar
JOANNA FILIŃSKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Evaa - awatar
Evaa
20
Magdalena Klajbor - awatar
Magdalena Klajbor
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij