Zbiórka SOLIDARNI z INDIAMI - zdjęcie główne

SOLIDARNI z INDIAMI

8 797 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Anna Rozanska - awatar

Anna Rozanska

Organizator zbiórki

Z rozpaczą obserwujemy sytuację w Indiach. Wiele z nas kocha ten kraj i jego mieszkańców i dziś przeżywa mocno to, co w nim się dzieje. Wiem, że wiele z Was gotowych jest pomóc, tylko nie bardzo wiecie jak to zrobić.

Mi również ciąży poczucie bezsilności. Stąd jest ta zbiórka. Zebrane pieniądze dotrą natychmiast do Delhi, do mojego znajomego, Rajesha Chaturvedi. To człowiek, który od lat niesie pomoc kobietom przehandlowanym do burdeli.   W czasie zeszłroczonej fali pandemii także robił co mógł ze swoją ekipią - rozdawali proste leki (Azitromycin, Paracetamol) , maseczki i żywność. Ufam mu zupełnie.

Z racji swojej misji, Rajesh dociera tam, gdzie nie docierają duże organizacje. Ma sieć wolontariuszy i kontaktów z miejscowymi, dzięki czemu może działać w slumsach i na biednych przedmieściach - dokładnie w Okhla Area i Sector Rohini 25. Tam, gdzie ludzie są pozostawieni sami sobie.

Z naszych środków Rajesh zakupi to, co uda mu się zdobyć w cenach  nie-czarnorynkowych - puszki z tlenem i lekarstwa. Jak uda się znaleźć - także koncentratory tlenu.  O to teraz idzie walka - by zdobyć tlen po prawie normalnej cenie, a nie astronomicznej!) 

Pieniądze pójdą też na żywność - po prostu, bo sytuacja jest dramatyczna także dla tych, którzy jeszcze nie zachorowali. Tysiące ludzi straciło jedyne źróło utrzmania - swoje dniówki.

Pokażmy solidarność. Dawanie to przywilej!

I dziękuję Wam bardzo z góry! Dzięki taki ludziom jak Wy chce się żyć!

 


Aktualizacje


 • Anna Rozanska - awatar

  Anna Rozanska

  11.05.21
  11.05.21

  UPDATE. Spieszę Wam spieszę powiedzieć na jakim etapie jesteśmy. Nasz sprzęt już ruszył w drogę, ale jeszcze nie wzbił się w powietrze. Koncentratory trafiły dziś do Pyrzowic, na terminal cargo. Kartony wnosili osobiście panowie spedytorzy, którzy przechodzą sami siebie by wszystko załatwić jak najszybciej:)) Takim super fast track. Także brawa dla Lufthansa Cargo i całej ekipy! *** Jutro sprzęt będzie odprawiany, i jak wszystko dobrze pójdzie - to wieczorem WYLATUJE! I w piątek wieczór będzie w Delhi. jak tak się uda - to będzie naprawdę nie lada tempo! Trzymajcie kciuki!

  Zdjęcie aktualizacji 68 186

8 797 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 86 osób
Anna Rozanska - awatar

Anna Rozanska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 86

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Monika Strempel - awatar
Monika Strempel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
MarWal - awatar
MarWal
100
Pau! - awatar
Pau!
10
Tandoor Kuchnia Indyjska - awatar
Tandoor Kuchnia Indyjska
1 340
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij