Zbiórka Armageddon - zdjęcie główne

Armageddon

740 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

FAJNY PIES ALE BEZDOMNY...Było kiedyś takie hasło. Na zdjęciu cudny, ośmiomiesięczny PESTO który zamiast szczęśliwego dzieciństwa ma za sobą dwie nieudane próby życia w rodzinie. TAKIE CUDO - cywilizowane, grzeczne, przywiązane do człowieka na zawsze - jest bez domu i szuka na cito choćby tymczasu!


PESTO został najpierw potraktowany jako prezent. Dobrze to nie wróżyło. Został własnością kilkunastoletniego chłopca, który psem cieszył się parę dni. Dodatkowo "strasznie duży wyrósł" a mieszkanie było ciasne, w blokowisku. PESTO siedział godzinami sam i z nudów, rozpaczy, braku ruchu - niszczył rzeczy, gryzł buty, drapał w drzwi.. Wydał na siebie wyrok.  Sytuację uratował ktoś z rodziny, biorąc psa do kolejnego mieszkania w bloku. Scenariusz się powtórzył , chociaż PESTO pokochał nową panią swoim zbolałym sercem. Pokochał z wzajemnością , ale pani pracowała od rana do wieczora i zadanie ją przerosło.. Postanowiła szukać pomocy w fundacji. Tak minęło osiem miesięcy psiego dzieciństwa.  


 Chciałam go wysłać do hotelu, ale tylko kojcowy miał miejsce, cudem zresztą zdobyte. Po kastracji nie miał gdzie wrócić, bo panie wyjechały do miasta do pracy  a nikt z sąsiedztwa nie zgodził się psa doglądać na pustej posesji. . To jest Polska. Zabrałam psa do fundacji.  W jedynym kojcu, jaki posiadam PESTO szalał z rozpaczy, nigdy w nim nie mieszkał, nigdy nie był w budzie.Po godzinie już był w kuchni. Po dwóch dniach pojechał na tymczas do radomia. Po trzech z niego wrócił, po czterech był w Krakowie. Pani Dominika, która mu ofiarowała  dom tymczasowy - nie potrafi go wyleczyć z psychicznej zapaści. To, czego wcześniej doświadczył , to za dużo, jak na 8- miesięczne psie dziecko. 

KONIECZNY jest pobyt w hotelu ARTEMIDA. Bez  profesjonalnej pomocy ten pies nie ma szans na adopcję. Ma lęk separacyjny, niszczy rzeczy, atakuje inne psy, załatwia się w domu.  To efekt emocjonalnej huśtawki, jaką mu zafundowali ludzie. Prosimy o wsparcie na pobyt w hotelu z resocjalizacją. To dla niego jedyna szansa. 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
740 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anna Dymala - awatar
Anna Dymala
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Bałuk - awatar
Natalia Bałuk
20
Tomasz - awatar
Tomasz
30
Marta K - awatar
Marta K
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij