Zbiórka Armageddon - zdjęcie główne

Armageddon

740 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

FAJNY PIES ALE BEZDOMNY...Było kiedyś takie hasło. Na zdjęciu cudny, ośmiomiesięczny PESTO który zamiast szczęśliwego dzieciństwa ma za sobą dwie nieudane próby życia w rodzinie. TAKIE CUDO - cywilizowane, grzeczne, przywiązane do człowieka na zawsze - jest bez domu i szuka na cito choćby tymczasu!


PESTO został najpierw potraktowany jako prezent. Dobrze to nie wróżyło. Został własnością kilkunastoletniego chłopca, który psem cieszył się parę dni. Dodatkowo "strasznie duży wyrósł" a mieszkanie było ciasne, w blokowisku. PESTO siedział godzinami sam i z nudów, rozpaczy, braku ruchu - niszczył rzeczy, gryzł buty, drapał w drzwi.. Wydał na siebie wyrok.  Sytuację uratował ktoś z rodziny, biorąc psa do kolejnego mieszkania w bloku. Scenariusz się powtórzył , chociaż PESTO pokochał nową panią swoim zbolałym sercem. Pokochał z wzajemnością , ale pani pracowała od rana do wieczora i zadanie ją przerosło.. Postanowiła szukać pomocy w fundacji. Tak minęło osiem miesięcy psiego dzieciństwa.  


 Chciałam go wysłać do hotelu, ale tylko kojcowy miał miejsce, cudem zresztą zdobyte. Po kastracji nie miał gdzie wrócić, bo panie wyjechały do miasta do pracy  a nikt z sąsiedztwa nie zgodził się psa doglądać na pustej posesji. . To jest Polska. Zabrałam psa do fundacji.  W jedynym kojcu, jaki posiadam PESTO szalał z rozpaczy, nigdy w nim nie mieszkał, nigdy nie był w budzie.Po godzinie już był w kuchni. Po dwóch dniach pojechał na tymczas do radomia. Po trzech z niego wrócił, po czterech był w Krakowie. Pani Dominika, która mu ofiarowała  dom tymczasowy - nie potrafi go wyleczyć z psychicznej zapaści. To, czego wcześniej doświadczył , to za dużo, jak na 8- miesięczne psie dziecko. 

KONIECZNY jest pobyt w hotelu ARTEMIDA. Bez  profesjonalnej pomocy ten pies nie ma szans na adopcję. Ma lęk separacyjny, niszczy rzeczy, atakuje inne psy, załatwia się w domu.  To efekt emocjonalnej huśtawki, jaką mu zafundowali ludzie. Prosimy o wsparcie na pobyt w hotelu z resocjalizacją. To dla niego jedyna szansa. 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
740 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anna Dymala - awatar
Anna Dymala
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Bałuk - awatar
Natalia Bałuk
20
Tomasz - awatar
Tomasz
30
Marta K - awatar
Marta K
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij