Zbiórka Pomoc  dla Stefana - zdjęcie główne

Pomoc dla Stefana

1 097 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Bruzdziak - awatar

Dorota Bruzdziak

Organizator zbiórki

 Witam serdecznie wszystkich którzy zechcą wesprzeć zbiórkę na rehabilitacje i leczenie Stefana.

Stefan jest moim mężem. 

13 maja 2019 roku dostal prawostronny udar niedokrwienny,który doprowadził do całkowitego paraliżu prawej strony, zaniku mowy oraz funkcji przełykania.W wyniku komplikacji z przelykaniem i oddychaniem mąż został zaintubowany rurką trachosromijna oraz założona zostala PEG sonda do karmienia. 

Aby Stefan mógł sam funkcjonować lekarz zalecił dalsze rehabilitacje które są bardzo kosztowne.  Pomino naszych starań nie posiadamy wystarczających środków na pokrycie wydatków zwiazanych z leczeniem suplementacji terapiami wspomagającymi takimi jak logopeda,ktory pomógłby usprawnić mowę samodzielne jedzenie oraz usunięcie rurki tracheostomijna a także rehabilitantów którzy mogliby przywrócić sprawność ruchową. 

Stefan po mimo ciężkiego  stanu próbuje byc silny nie poddaje sie, walczy każdego dnia by wrócić  do domu. 

Wierzymy że dzieki Państwa pomocy uda nam się to osiągnąć. 

Każda wpłacona kwota ma dla nas ogromne znaczenie .

Dziękujemy z całego serca. 

Stefan z Benia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 097 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Bruzdziak - awatar

Dorota Bruzdziak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Paulina Gandecka - awatar
Paulina Gandecka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Czernik - awatar
Ewa Czernik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elżbieta Stefańska - awatar
Elżbieta Stefańska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij