
Dzień dobry przychodzę do państwa z ogromną prośbą pomocy .dnia 6 lutego zapaliła nam się sadzą w kominie na wskutek rozszczelnienia i wieku komina nie ma możliwości użytkowania go .Jednak to nie jest naszym jedynym problem w domu jest stara instalacja elektryczna która także jest do koniecznej wymiany ,na wskutek tego nie mamy możliwości ogrzewać się choćby elektrycznie do momentu aż nie uda nam się uzbierać odłożyć odpowiednich kosztów,nasza sytuacja jest ciężka mam na 16 lutego skierowanie na amputacje nogi nie jestem w stanie cokolwiek zdziałać własnymi silami .koszta jakie się z tym wiążą są poza naszymi możliwościami .bez państwa pomocy .Każda najmniejszą pomoc z państwa serca pozwoli nam z dziećmi na powrót do domu .bez waszej pomocy nie mamy szans na cokolwiek .z góry dziękujemy.za jaka kolwiek chęć pomocy .Przemek
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!