Zbiórka Sterylizacja Bezdomnych Kociąt. - zdjęcie główne

Sterylizacja Bezdomnych Kociąt.

1 430 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Karina Siudzinska - awatar

Karina Siudzinska

Organizator zbiórki

STERYLIZACJA WOLNOŻYJĄCYCH KOCICH BIED


Jesteśmy wolontariuszami, działamy w okolicach Ostródy,Gierzwałdu i Łukty.Od jakiegoś czasu dokarmiamy wolnożyjące stado nastu kotów w gminie X...

Okazuje się, że w tym stadzie są już dwie kotki w wysokiej ciąży, oraz najprawdopodobniej dwie-trzy koteczki (zapewne ich córki 😔) także wymagają pilnej sterylizacji aborcyjnej, ponieważ lada moment również wydadzą na świat swoje pierwsze potomstwo...😔

Jako, że owa gmina X ma totalnie w głębokim poważaniu ogromną bezdomność na swoim terenie, to my zwracamy się z prośbą o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na sterylizację i kastrację tych kocich bied!

Każda wpłacona przez Państwa złotówka jest w tej sytuacji na wagę złota, dlatego BARDZO O NIĄ PROSIMY 🙏‼️

Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i tych, które same o tą pomoc nie poproszą ❤️‼️

1 430 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Karina Siudzinska - awatar

Karina Siudzinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Zosia i Marek - awatar
Zosia i Marek
50
Dorota B. - awatar
Dorota B.
50
Jolanta Szala - awatar
Jolanta Szala
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
10
Kinga Pępiak - awatar
Kinga Pępiak
100
Mariola P - awatar
Mariola P
50
Maria Ignatowicz - awatar
Maria Ignatowicz
100
Dorota Bartnicka - awatar
Dorota Bartnicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij