Zbiórka Paryż dla dzieci z zesp. Downa - miniaturka zdjęcia

Paryż dla dzieci z zesp. Downa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Paryż dla dzieci z zesp. Downa - zdjęcie główne

Paryż dla dzieci z zesp. Downa

330 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Daj szansę dzieciom z zespołem Downa na udział w najwspanialszym wyjeździe edukacyjno-artystycznym do Paryża! To jedyny taki wyjazd w Polsce!

„Dzieci z zespołem Downa? Zróbcie inną wycieczkę, gdzieś w Polsce, będzie bliżej i taniej, a im to przecież wszystko jedno”

„To nie jest gra warta świeczki, takie dzieci mało co rozumieją, po co im to”

„Dzieci z zespołem do tak ważnych i prestiżowych miejsc? To się nie może udać, lepiej weźcie dzieci zdrowe, które bardziej skorzystają”

Dyskryminacji i braku empatii mówimy stanowcze NIE!

Lilly, Kornel, Staś, Tola, Mati, Laura, Kasia, Marcelina i Franek czekają na wyjazd do Paryża!

Daj im szansę zobaczyć najpiękniejszą światową stolicę!

Bądź z nami częścią zmian!

Wyjazd jest zaplanowany dla 15 dzieci z zespołem Downa wraz z ich mamami oraz opiekunami z Fundacji Teraz Wy. Zbierana kwota pozwoli nam na tygodniowy wyjazd do Paryża i pokrycie kosztów lotu samolotem, noclegów w hotelu, ubezpieczenia, śniadań, przekąsek, transportu autokarem z lotniska, opłat za bilety wstępu, biletów na metro, warsztatów, materiałów artystycznych oraz wszystkich innych atrakcji.

W planie mamy m.in.:

- wizytę w pracowniach paryskich artystów

- mecz piłki nożnej na prawdziwym stadionie

- zajęcia artystyczne na szczycie Łuku Triumfalnego

- malowanie na płótnach pod wieżą Eiffla

- samodzielne projektowanie koszulki oraz pokaz mody pod wieżą Eiffla

- integrację oraz wsparcie dla mam, które opiekują się dziećmi z zespołem Downa

- wizytę w restauracjach, by spróbować specjałów takich jak francuskie naleśniki, sery, ślimaki czy croissanty oraz najlepsze makaroniki z Laduree

- wizytę w Ambasadzie Polski w Paryżu

Kosztowne rehabilitacje, terapie a niekiedy i leczenie chorób współistniejących sprawiają, że rodziny dzieci z zespołem Downa nie mogą sobie pozwolić na taki wydatek na wyjazd, zwłaszcza, że dzieci lepiej będą się czuły wraz z mamą, co podwaja koszt wyjazdu.

Prosimy, pomóż nam spełnić dziecięce marzenia o wyjeździe… Dzieci z zespołem Downa tak jak wszystkie inne dzieci, zasługują na to, co najlepsze. Ten wyjazd to dla nich ogromna szansa na edukację, integrację i rozwój.

Obejrzyj naszą kampanię zorganizowaną z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa z udziałem dzieci chcących pojechać na wyjazd oraz zobacz materiał filmowy z naszych wyjazdów do Paryża!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
330 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olka - awatar
Olka
50
Hanna Ariabinska - awatar
Hanna Ariabinska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Miloscjestprosta - awatar
Miloscjestprosta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij