Zbiórka Wolno żyjące koty proszą o karmę - miniaturka zdjęcia

Wolno żyjące koty proszą o karmę

Zbiórka Wolno żyjące koty proszą o karmę - zdjęcie główne

Wolno żyjące koty proszą o karmę

330 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Koty wolno bytujące, wolno żyjące - owszem, to pojęcie powszechnie używane, używane w ustawie, ale ono wcale nie oznacza kotów pozostawionych samym sobie. To są koty, które nie mieszkają w domach, to jednak są koty, które wymagają, potrzebują, PROSZĄ o pomoc. Dla nich jedzenie, dobrej jakości karma, to podstawa życia. To szansa na brak chorób, to szansa na przeżycie, zwłaszcza w okresie zimowym.

Zbiórka ta dedykowana jest kotom mieszkającym na terenie działek rekreacyjnych nad jeziorem Szelment, bytujących wokół człowieka, ale nie z nim.

Koty te miesięcznie zjadają ok. 3 worków karmy suchej - stąd suma. Zbieramy na listopad <3

Dziękujemy za pomoc, chętnie przyjmiemy również karmę w każdych ilościach, bo stad kotów żyjących na wolności, a korzystających z naszej pomocy poza kotami znad Szelmentu mamy kilka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
330 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radek - awatar
Radek
20
DOROTA - awatar
DOROTA
20
Anna Mikut - awatar
Anna Mikut
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij