Zbiórka Walczymy o życie Hery - zdjęcie główne

Walczymy o życie Hery

1 191 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Cinner - awatar

Dominika Cinner

Organizator zbiórki

Pomóżcie mojemu przyjacielowi zanim przestanie chodzić. 

Hera-Dora to siedmiomiesięczny owczarek kaukaski kochający zabawy, ludzi oraz długie spacery. Został skrzywdzony przez obustronna dysplacje ciężka stawu biodrowego, która uwarunkowana jest genetycznie. Ma duże problemy z wstawaniem, obraca się na przednich łapach, ponieważ ma częściowy niedowład tylnych nóg. Weterynarze wydali dla niej jednoznaczny wyrok - pies za trzy miesiące przestanie chodzić. Jej sytuacja z dnia na dzień się pogarsza, pomimo bólu i cierpienia pies ma ogromną siłe walki i dużą szansę na wyleczenie. Jedym ratunkiem jest kosztowna operacja biodra na, która mnie jako studentkę nie stać. Zwracam się do osób dla których los zwierząt nie jest obojetny. O pomoc dla mojego psiaka. Z góry dziękuję za każdą wpłatę, ponieważ każdy grosz przybliża nas do wspólnych spacerów. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa S. - awatar

  Ewa S.

  25.01.2019
  25.01.2019

  Trzymam kciuki ✊✊

 • Meg Bak - awatar

  Meg Bak

  17.01.2019
  17.01.2019

  trzymam mocno kciuki

 • Cortez - awatar

  Cortez

  17.01.2019
  17.01.2019

  Dla siostry.

1 191 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Cinner - awatar

Dominika Cinner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Beata - awatar
Beata
20
Aleksandra P - awatar
Aleksandra P
20
Magdalena Maj - awatar
Magdalena Maj
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa S. - awatar
Ewa S.
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Cezar - awatar
Cezar
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij