Zbiórka Na leczenie padaczki lekoopornej - miniaturka zdjęcia

Na leczenie padaczki lekoopornej

Zbiórka Na leczenie padaczki lekoopornej - zdjęcie główne

Na leczenie padaczki lekoopornej

546 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Baszynska - awatar

Ewa Baszynska

Organizator zbiórki

Jestem matką 25- letniej Anitki i jedynym jej opiekunem. Córka cierpi na autyzm atypowy, a od 15 roku życia choruje na okropną odmianę padaczki lekoopornej . Jej leczenie jest bardzo drogie i nierefundowane.

Ostatnio napady znacznie się nasiliły,  powodują niedotlenienie mózgu i zagrażają jej życiu. Anitka ma już problemy z poruszaniem się i w miarę normalnym funkcjonowaniem. Dlatego jedynym ratunkiem jest lecznicza marihuana. Niestety jej koszt miesięczny jest dla mnie zbyt duży. Zwracam się do Was kochani o pomoc. Będę wdzięczna za każde wsparcie. Bardzo boli mnie moja bezsilność . POMOZMY ANITCE ! ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jacek Suski - awatar

    Jacek Suski

    04.07.18
    04.07.18

    Wpłata czosnek

546 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Baszynska - awatar

Ewa Baszynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Jacek Suski - awatar
Jacek Suski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Krawczyk - awatar
Beata Krawczyk
30
IzaP - awatar
IzaP
50
Atena - awatar
Atena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
P.M. - awatar
P.M.
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij