Zbiórka Na leczenie padaczki lekoopornej - miniaturka zdjęcia

Na leczenie padaczki lekoopornej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie padaczki lekoopornej - zdjęcie główne

Na leczenie padaczki lekoopornej

546 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Baszynska - awatar

Ewa Baszynska

Organizator zbiórki

Jestem matką 25- letniej Anitki i jedynym jej opiekunem. Córka cierpi na autyzm atypowy, a od 15 roku życia choruje na okropną odmianę padaczki lekoopornej . Jej leczenie jest bardzo drogie i nierefundowane.

Ostatnio napady znacznie się nasiliły,  powodują niedotlenienie mózgu i zagrażają jej życiu. Anitka ma już problemy z poruszaniem się i w miarę normalnym funkcjonowaniem. Dlatego jedynym ratunkiem jest lecznicza marihuana. Niestety jej koszt miesięczny jest dla mnie zbyt duży. Zwracam się do Was kochani o pomoc. Będę wdzięczna za każde wsparcie. Bardzo boli mnie moja bezsilność . POMOZMY ANITCE ! ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Jacek Suski - awatar

    Jacek Suski

    04.07.2018
    04.07.2018

    Wpłata czosnek

546 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Baszynska - awatar

Ewa Baszynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Jacek Suski - awatar
Jacek Suski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Krawczyk - awatar
Beata Krawczyk
30
IzaP - awatar
IzaP
50
Atena - awatar
Atena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
P.M. - awatar
P.M.
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij