Zbiórka Opieka psychologiczna dla dzieci - zdjęcie główne

Opieka psychologiczna dla dzieci

13 947 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Odszedł od nas Adrian,

       nasz przyjaciel.. brat..


   Dla nas wszystkich Jego śmierć jest bardzo niezrozumiała, każdego dnia walczymy z myślami, pytając, dlaczego On ? Nie możemy się z tym pogodzić, był tak młodym, wspaniałym ludkiem..

   Człowiek o wielkim, wręcz potężnym sercu, który był wszędzie. Pomagał wszystkim istotom, ludziom, dzieciom, zwierzętom, przyrodzie.. Wspierał nie tylko datkami, to był człowiek, który prócz pieniędzy podwijal rękawy i jeszcze szedł pomóc własnymi rękoma..

    Wieloletni motocyklista, ilu z nas zaraził tą pasją, to chyba tylko on sam mógłby powiedzieć.. Zawsze mówił i wspierał akcje dotyczące promowanie bezpieczeństwa i rozsądku na drogach ,, bo każdy silnik jest siłą, a motocykl jest szczególnie dla ludzi z głową na karku"- powtarzał.. Chyba nie ma w Polsce takiego zlotu, na którym by nie był, zawsze kojarzony z głośnym śmiechem i śpiewem z gitarą..

    Świetny muzyk, tak jak motory, również gitara odkąd pamiętamy gościła w Jego rękach.. Grał tak pięknie, z takim uczuciem, zaangażowaniem, potrafił grać nie tylko agresywnie, ale i zupełnie subtelnie, potrafił zgrać się z innymi muzykami, słysząc zaledwie kilka dźwięków..

    Togaś, bo o nim mowa, to człowiek, którego nie da się opisać w słowach.  Można by napisać długą książkę na Jego temat, człowiek legenda, człowiek, który dla nas zrobiłby napewno to samo, co my teraz dla Niego, a dokładniej mówiąc, dla Jego najbliższych..


    Zbiórka jest dla dzieci, które straciły cudownego ojca... Chcemy, aby dobry specjalista psycholog objął ich stałą opieką, która jest konieczna nie tylko teraz, ale i potem, chyba nie muszę tego tłumaczyć, wiemy, że najcięższe chwile dopiero przed nimi..

Kto nie może w przelewie, będzie miał możliwość wyrzucenia do puszki, która będzie przy karetce pogotowia stojącej w pobliżu.

Uzbierana kwota zostanie w całości przekazana żonie Adriana, by czuła, że na przyjaciół, kolegów, znajomych Adriana będzie mogła liczyć tak jak my mogliśmy liczyć na Niego. Datki, oraz własne ręce do pracy.


INFORMACJA O POGRZEBIE-

     - W piątek, 26.04.2019 odbędzie się uroczystość pogrzebowa, na starym Cmentarzu w Gryfowie Śląskim, obok Straży Pożarnej, ulica Lubańska, o godzinie 12, w samo południe.


INFORMACJA DLA WSZYSTKICH -

  - po konsultacji z najbliższą rodziną prosimy wszystkich obecnych, by zamiast kwiatów, których spodziewamy się w ogromnej ilości, prosimy Was, nie kupujcie, bo Adrian ich by nie chciał, nie raz wspominał, jak miałby wyglądać ten dzień, zawsze powtarzał, żeby zamiast kwiatów zrobić jakąś zbiórkę.. Zupełnie tak, jakby coś czuł.. Zbiórkę zrobiliśmy, nie będziemy robić kolejnej, będzie puszka, wrzućcie tam, prosimy Was. Dzieciom kwiaty ojca nie wrócą, będą dodatkowym problemem dla rodziny, a pieniądze pomogą, choćby w opiece psychologa, by ten pomógł im żyć bez Niego..


INFORMACJA DLA MOTOCYKLISTÓW

   - W piątek, w dzień pogrzebu spodziewamy się Was, być może będzie nas dużo, dlatego wszyscy razem zrobimy korowód przez miasto, zbiórka na CPN Orlen w Gryfowie Śląskim, o godzinie 11, tam się uformujemy, zbierzemy, by o godzinie 11.30 ruszyć w korowodzie, który będzie prowadził motocykl z wywieszoną flagą ze zdjęciem Adriana wprost na miejsce, gdzie zaparkujemy przy Cmentarzu. Liczymy na asystę Policji, którą poprosiliśmy o pomoc. Wierzymy, że przyjedziecie tłumnie.


Aktualności


 • Kamil Opolski - awatar

  Kamil Opolski

  29.04.19
  29.04.19

  Zebraliśmy dużo więcej. Dziękuję w imieniu rodziny, ludzie, jesteście wielcy.. Stworzyłem krótki filmik, podsumowanie dzieła Adriana, dzieła bycia wspaniałym człowiekiem.. Kończymy zbiórkę, jeśli kiedyś zajdzie taka potrzeba wznowie ją. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Link do filmiku.. https://youtu.be/D6uo8lkjeYc

Komentarze


 • Anna Robert Buszko - awatar

  Anna Robert Buszko

  26.04.19
  26.04.19

  😢👼

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.19
  26.04.19

  Togasiogròd

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  24.04.19
  24.04.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

13 947 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Gawronski - awatar
Sebastian Gawronski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koleżanka z liceum😢 - awatar
Koleżanka z liceum😢
20
Krzysztof Skwara - awatar
Krzysztof Skwara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij