Zbiórka Opieka psychologiczna dla dzieci - zdjęcie główne

Opieka psychologiczna dla dzieci

13 947 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Odszedł od nas Adrian,

       nasz przyjaciel.. brat..


   Dla nas wszystkich Jego śmierć jest bardzo niezrozumiała, każdego dnia walczymy z myślami, pytając, dlaczego On ? Nie możemy się z tym pogodzić, był tak młodym, wspaniałym ludkiem..

   Człowiek o wielkim, wręcz potężnym sercu, który był wszędzie. Pomagał wszystkim istotom, ludziom, dzieciom, zwierzętom, przyrodzie.. Wspierał nie tylko datkami, to był człowiek, który prócz pieniędzy podwijal rękawy i jeszcze szedł pomóc własnymi rękoma..

    Wieloletni motocyklista, ilu z nas zaraził tą pasją, to chyba tylko on sam mógłby powiedzieć.. Zawsze mówił i wspierał akcje dotyczące promowanie bezpieczeństwa i rozsądku na drogach ,, bo każdy silnik jest siłą, a motocykl jest szczególnie dla ludzi z głową na karku"- powtarzał.. Chyba nie ma w Polsce takiego zlotu, na którym by nie był, zawsze kojarzony z głośnym śmiechem i śpiewem z gitarą..

    Świetny muzyk, tak jak motory, również gitara odkąd pamiętamy gościła w Jego rękach.. Grał tak pięknie, z takim uczuciem, zaangażowaniem, potrafił grać nie tylko agresywnie, ale i zupełnie subtelnie, potrafił zgrać się z innymi muzykami, słysząc zaledwie kilka dźwięków..

    Togaś, bo o nim mowa, to człowiek, którego nie da się opisać w słowach.  Można by napisać długą książkę na Jego temat, człowiek legenda, człowiek, który dla nas zrobiłby napewno to samo, co my teraz dla Niego, a dokładniej mówiąc, dla Jego najbliższych..


    Zbiórka jest dla dzieci, które straciły cudownego ojca... Chcemy, aby dobry specjalista psycholog objął ich stałą opieką, która jest konieczna nie tylko teraz, ale i potem, chyba nie muszę tego tłumaczyć, wiemy, że najcięższe chwile dopiero przed nimi..

Kto nie może w przelewie, będzie miał możliwość wyrzucenia do puszki, która będzie przy karetce pogotowia stojącej w pobliżu.

Uzbierana kwota zostanie w całości przekazana żonie Adriana, by czuła, że na przyjaciół, kolegów, znajomych Adriana będzie mogła liczyć tak jak my mogliśmy liczyć na Niego. Datki, oraz własne ręce do pracy.


INFORMACJA O POGRZEBIE-

     - W piątek, 26.04.2019 odbędzie się uroczystość pogrzebowa, na starym Cmentarzu w Gryfowie Śląskim, obok Straży Pożarnej, ulica Lubańska, o godzinie 12, w samo południe.


INFORMACJA DLA WSZYSTKICH -

  - po konsultacji z najbliższą rodziną prosimy wszystkich obecnych, by zamiast kwiatów, których spodziewamy się w ogromnej ilości, prosimy Was, nie kupujcie, bo Adrian ich by nie chciał, nie raz wspominał, jak miałby wyglądać ten dzień, zawsze powtarzał, żeby zamiast kwiatów zrobić jakąś zbiórkę.. Zupełnie tak, jakby coś czuł.. Zbiórkę zrobiliśmy, nie będziemy robić kolejnej, będzie puszka, wrzućcie tam, prosimy Was. Dzieciom kwiaty ojca nie wrócą, będą dodatkowym problemem dla rodziny, a pieniądze pomogą, choćby w opiece psychologa, by ten pomógł im żyć bez Niego..


INFORMACJA DLA MOTOCYKLISTÓW

   - W piątek, w dzień pogrzebu spodziewamy się Was, być może będzie nas dużo, dlatego wszyscy razem zrobimy korowód przez miasto, zbiórka na CPN Orlen w Gryfowie Śląskim, o godzinie 11, tam się uformujemy, zbierzemy, by o godzinie 11.30 ruszyć w korowodzie, który będzie prowadził motocykl z wywieszoną flagą ze zdjęciem Adriana wprost na miejsce, gdzie zaparkujemy przy Cmentarzu. Liczymy na asystę Policji, którą poprosiliśmy o pomoc. Wierzymy, że przyjedziecie tłumnie.


Aktualizacje


 • Kamil Opolski - awatar

  Kamil Opolski

  29.04.2019
  29.04.2019

  Zebraliśmy dużo więcej. Dziękuję w imieniu rodziny, ludzie,
  jesteście wielcy..
  Stworzyłem krótki filmik,
  podsumowanie dzieła Adriana,
  dzieła
  bycia wspaniałym człowiekiem..
  Kończymy zbiórkę, jeśli kiedyś
  zajdzie taka potrzeba wznowie
  ją. Dziękuję, dziękuję, dziękuję

  Link do filmiku..

  https://youtu.be/D6uo8lkjeYc

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Robert Buszko - awatar

  Anna Robert Buszko

  26.04.2019
  26.04.2019

  😢👼

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2019
  26.04.2019

  Togasiogròd

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  24.04.2019
  24.04.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

13 947 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Gawronski - awatar
Sebastian Gawronski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koleżanka z liceum😢 - awatar
Koleżanka z liceum😢
20
Krzysztof Skwara - awatar
Krzysztof Skwara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij