Zbiórka Opieka psychologiczna dla dzieci - zdjęcie główne

Opieka psychologiczna dla dzieci

13 947 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Odszedł od nas Adrian,

       nasz przyjaciel.. brat..


   Dla nas wszystkich Jego śmierć jest bardzo niezrozumiała, każdego dnia walczymy z myślami, pytając, dlaczego On ? Nie możemy się z tym pogodzić, był tak młodym, wspaniałym ludkiem..

   Człowiek o wielkim, wręcz potężnym sercu, który był wszędzie. Pomagał wszystkim istotom, ludziom, dzieciom, zwierzętom, przyrodzie.. Wspierał nie tylko datkami, to był człowiek, który prócz pieniędzy podwijal rękawy i jeszcze szedł pomóc własnymi rękoma..

    Wieloletni motocyklista, ilu z nas zaraził tą pasją, to chyba tylko on sam mógłby powiedzieć.. Zawsze mówił i wspierał akcje dotyczące promowanie bezpieczeństwa i rozsądku na drogach ,, bo każdy silnik jest siłą, a motocykl jest szczególnie dla ludzi z głową na karku"- powtarzał.. Chyba nie ma w Polsce takiego zlotu, na którym by nie był, zawsze kojarzony z głośnym śmiechem i śpiewem z gitarą..

    Świetny muzyk, tak jak motory, również gitara odkąd pamiętamy gościła w Jego rękach.. Grał tak pięknie, z takim uczuciem, zaangażowaniem, potrafił grać nie tylko agresywnie, ale i zupełnie subtelnie, potrafił zgrać się z innymi muzykami, słysząc zaledwie kilka dźwięków..

    Togaś, bo o nim mowa, to człowiek, którego nie da się opisać w słowach.  Można by napisać długą książkę na Jego temat, człowiek legenda, człowiek, który dla nas zrobiłby napewno to samo, co my teraz dla Niego, a dokładniej mówiąc, dla Jego najbliższych..


    Zbiórka jest dla dzieci, które straciły cudownego ojca... Chcemy, aby dobry specjalista psycholog objął ich stałą opieką, która jest konieczna nie tylko teraz, ale i potem, chyba nie muszę tego tłumaczyć, wiemy, że najcięższe chwile dopiero przed nimi..

Kto nie może w przelewie, będzie miał możliwość wyrzucenia do puszki, która będzie przy karetce pogotowia stojącej w pobliżu.

Uzbierana kwota zostanie w całości przekazana żonie Adriana, by czuła, że na przyjaciół, kolegów, znajomych Adriana będzie mogła liczyć tak jak my mogliśmy liczyć na Niego. Datki, oraz własne ręce do pracy.


INFORMACJA O POGRZEBIE-

     - W piątek, 26.04.2019 odbędzie się uroczystość pogrzebowa, na starym Cmentarzu w Gryfowie Śląskim, obok Straży Pożarnej, ulica Lubańska, o godzinie 12, w samo południe.


INFORMACJA DLA WSZYSTKICH -

  - po konsultacji z najbliższą rodziną prosimy wszystkich obecnych, by zamiast kwiatów, których spodziewamy się w ogromnej ilości, prosimy Was, nie kupujcie, bo Adrian ich by nie chciał, nie raz wspominał, jak miałby wyglądać ten dzień, zawsze powtarzał, żeby zamiast kwiatów zrobić jakąś zbiórkę.. Zupełnie tak, jakby coś czuł.. Zbiórkę zrobiliśmy, nie będziemy robić kolejnej, będzie puszka, wrzućcie tam, prosimy Was. Dzieciom kwiaty ojca nie wrócą, będą dodatkowym problemem dla rodziny, a pieniądze pomogą, choćby w opiece psychologa, by ten pomógł im żyć bez Niego..


INFORMACJA DLA MOTOCYKLISTÓW

   - W piątek, w dzień pogrzebu spodziewamy się Was, być może będzie nas dużo, dlatego wszyscy razem zrobimy korowód przez miasto, zbiórka na CPN Orlen w Gryfowie Śląskim, o godzinie 11, tam się uformujemy, zbierzemy, by o godzinie 11.30 ruszyć w korowodzie, który będzie prowadził motocykl z wywieszoną flagą ze zdjęciem Adriana wprost na miejsce, gdzie zaparkujemy przy Cmentarzu. Liczymy na asystę Policji, którą poprosiliśmy o pomoc. Wierzymy, że przyjedziecie tłumnie.


Aktualizacje


 • Kamil Opolski - awatar

  Kamil Opolski

  29.04.2019
  29.04.2019

  Zebraliśmy dużo więcej. Dziękuję w imieniu rodziny, ludzie,
  jesteście wielcy..
  Stworzyłem krótki filmik,
  podsumowanie dzieła Adriana,
  dzieła
  bycia wspaniałym człowiekiem..
  Kończymy zbiórkę, jeśli kiedyś
  zajdzie taka potrzeba wznowie
  ją. Dziękuję, dziękuję, dziękuję

  Link do filmiku..

  https://youtu.be/D6uo8lkjeYc

Komentarze


 • Anna Robert Buszko - awatar

  Anna Robert Buszko

  26.04.2019
  26.04.2019

  😢👼

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.04.2019
  26.04.2019

  Togasiogròd

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  24.04.2019
  24.04.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

13 947 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 204 osoby
Kamil Opolski - awatar

Kamil Opolski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 204

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Gawronski - awatar
Sebastian Gawronski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Koleżanka z liceum😢 - awatar
Koleżanka z liceum😢
20
Krzysztof Skwara - awatar
Krzysztof Skwara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij